ÜNLÜLERİN RENKLİ FARLARINDAN İLHAM ALIYORUZ

Yıldızlar bize gökkuşağı emojisini hatırlattı!

Ünlüler de hepimiz gibi evlerindeler… Ancak evde kalmanın da en az dışarı çıkmak kadar eğlenceli olabildiğini kanıtlayan yıldızlar, Instagram sayfalarımızı gökkuşağına dönüştürdüler. Kırmızı halı stillerine hazırlanırken birlikte çalıştıkları profesyonel makyaj ekiplerinden uzak kalan ünlü isimler artık kendi makyajlarını kendileri yapıyorlar! Makyaj sanatçılarından öğrendiklerini ustaca karantina stillerine taşıyan Tracee Ellis Ross, Winnie Harlow ve Elle Fanning gibi isimler bizlere de ilham kaynağı oluyorlar. 

Birkaç sene önce gördüğümüz mavi far trendi şimdilerde oldukça büyümüş durumda! Artık tek ‘cesur’ far rengi maviler değil… Neon yeşilleri, lilalar, kırmızılar, sarılar ve turuncular ile karşımıza çıkan ünlüler, karantinada modumuzu yükseltmek için gökkuşağının tüm renklerini kullanmaya kararlılar. Hazır normalde denemeyeceğiniz trendleri uygulamaya başlamışken, listeye rengarenk far tonlarını da ekleyebilirsiniz!

Belki sıkıntıdan, belki deneysellikten, belki de makyaj konusunda ustalaşmak için… Şu aralar kendimizi birçok yeni şeye vermiş durumdayız. Önce kırmızı halıda başlayan renkli far trendi şimdi Instagram’da yükselişte. Yaz 2020 makyaj trendlerinin sinyallerini veren bu gökkuşağı tonlarındaki farları tek başına veya ‘colorblock’ stilini uygulayarak deneyebilirsiniz. Hala göz kapaklarınızı bir tuvale dönüştürmediyseniz, belki fotogalerideki ünlüler size esin kaynağı olabilir…