VALENTINO BEAUTY İÇİN HAZIR MISINIZ?

Piearpaolo Piccioli güzellik dünyasına adım atıyor.

Son yıllarda Kreatif Direktör Pierpaolo Piccoli ile yepyeni bir Valentino vizyonu gördük. Modellerde çeşitlilik, beklenmedik kampanyalar ve sanat iş birlikleri derken Valentino’dan yine şaşırtıcı bir hareket geldi. Moda sektöründeki gücü yıllardır sarsılmayan Valentino, güzellik anlayışını makyaj sektörüne taşıyor. Valentino Beauty ile güzellik sektörüne özgünlük, deneysellik ve eğlence katmayı hedefleyen Pierpaolo Piccioli, ilk koleksiyon için 50 fondöten ve 40 ruj tonu sunuyor. 

Farklı kullanım şekilleri ile öne çıkan Valentino Beauty ürünler, “ifade özgürlüğü ve markanın özünde yatan kişiselliği yansıtacak çünkü herkes kendi yorumuyla çok güzel.” Yeniden doldurulabilir rujları ve far paletleri ile kullanıcıların kendilerine özel bir makyaj koleksiyonu yaratabilecekleri Valentino Beauty, markanın tüm özelliklerini barındırıyor. 

Makyaj koleksiyonu kampanyası için kimya laboratuvarına giden Piccoli, farklı renkler için 16 yetenek ile bir araya geldi. "Güzellik, sevgi ile çözülen bir karmaşıklıktır. Güzellik demokratiktir. Her bireyin kimliğine, çeşitliliği ve kapsayıcılığı çevreleyen benzersizliğine bakıyorum. Güzellik zarafettir. Zarafet, tarif edemeyeceğiniz bir şeydir; bu bir algıdır. Güzellik bana duygu veren bir şey. Bu bir bağlantı.” diyen Piccioli, yaptığı açıklama ile yeni makyaj koleksiyonunun ilham kaynağını paylaştı. 

31 Mayıs’ta koleksiyonun tamamını sunmaya hazırlanan Valentino, makyaj ürünlerinin Ağustos 2021’de dünya genelinde satışta olacağını belirtti.