VEGAN KOLAJEN: CAUDALIE RESVERATROL LIFT

Daha sıkı, daha dolgun ve gözle görünür oranda daha genç bir cilt için cildin doğal kolajen üretimini 5 kat, hiyalüronik asit üretimi 2 kat arttıran yeni patent ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Ekim 2022
VEGAN KOLAJEN: CAUDALIE RESVERATROL LIFT

Caudalie ve Harvard Üniversitesi birlikte Resveratrol + hiyalüronik asit patentinin doğal kolajen üretiminde retinolden iki kat daha etkili olduğunu keşfetti. Bu keşfi Resveratrol + hiyalüronik asit + vegan kolajen güçlendiriciyi birlikte test ederek bir adım öteye taşıdılar

Her zaman en etkili ve doğal çözümlerin arayışında olan Mathilde Thomas, Harvard Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. David Sinclair ile iş birliğine devam ediyor. Time dergisi tarafından “uzun yaşam gurusu” olarak adlandırılan David Sinclair, yaşlanma belirtileriyle mücadelede dünyanın önde gelen uzmanlarından birisi. Kozmetik ürünlerinde genellikle hayvansal türevli kolajen kullanılırken Caudalie çevreye ve cilde saygılı kozmetik anlayışı çerçevesinde vegan kolajen güçlendirici kullanmayı seçti. 

Sonuçlar çok etkileyici: Daha sıkı, daha dolgun ve gözle görünür oranda daha genç bir cilt için cildin doğal kolajen üretimini 5 kat, hiyalüronik asit üretimi 2 kat arttırır. Yeni bir patent doğdu. 

Sıkılaştırıcı ve Yaşlanma Karşıtı Gündüz Bakım Kremi (Firming Cashmere Cream) duyulara hitap eden ve ikinci cilt etkisi sunan dokusuyla cildinizi yumuşatıp rahatlatıyor ve yağlı bir his bırakmıyor. Kaşmir hissinde dokusuyla cildi yaşlanma belirtilerine karşı doğal olarak koruyor. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.