Vichy, 360 Derece Bakım Sunan Göz Kremini Tanıttı

Yaşlanma karşıtı göz bakımının en yenisi Vichy Collagen Specialist Göz Kremi, Binbirdirek Sarnıcı’nda bir davet ile sunuldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Şubat 2024
Vichy, 360 Derece Bakım Sunan Göz Kremini Tanıttı

Vichy, göz çevresi için daha genç görünüm ve 360 derece bakım sunan Vichy Collagen Specialist Göz Kremi’ni, 28 Şubat 2024, Çarşamba günü Binbirdirek Sarnıcı’nda düzenlenen görkemli bir lansman ile tanıttı.Yaşlanma karşıtı cilt bakım markası Vichy’nin kırmızı dünyasından ilhamla büyüleyici bir atmosfere bürünen Binbirdirek Sarnıcı’nda, Vichy Marka Müdürü Simge Döngel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtıma aralarında; Mert Vidinli, Pelin Kaya, Akasya Asıltürkmen, Bilge Yenigül, Meriç Küçük, Pınar Hotiç, Mihre Mutlu ve Katre Turan’ın da yer aldığı çok sayıda davetli katıldı. Özel deneyim alanlarında ürünü yakından inceleyen davetliler, ayrıca göz bakımıyla ilgili merak ettikleri konularda da uzmanlardan bilgi alma fırsatı buldu.


Geliştirilmiş Vichy Liftactiv Collagen Specialist Ailesi’nden Yaşlanma Karşıtı Göz Bakımı

Yaşlanma, glikasyon ve çevresel etkenler gibi faktörlerle kolajen üretiminin yaş ilerledikçe %75 oranında azaldığını ve kolajen kaybının hızlandığını söyleyen Vichy Marka Müdürü Simge Döngel, “Özellikle göz çevresi; çevresel etkiler, yaşam tarzı ve hormonal  değişiklikler kaynaklı kolajen kaybı belirtilerinin görüldüğü bölgeler arasında ilk sırada yer alıyor. Yaşlanma karşıtı bakım sunan Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem, cildin ihtiyacı olan birden fazla kolajen tipinin üretimini destekleyen pro-peptit teknolojisi ile kapsamlı kolajen bakımı sunuyor. Peptitler, Pro-xylane ve Cg Vitamini içeren Vichy Liftactiv Collagen Specialist Göz Kremi, Vichy Collagen Specialist Bakım Kremi ile birlikte rutin olarak günde iki defa kullanım sonrası; kaz ayağı kırışıklıkları, göz altı kırışıklıkları, göz altı torbaları, koyu halkalar ve düşük göz kapakları gibi 5 yaşlanma belirtisinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor, %+200 daha fazla kolajen üretimi desteği ve 5 tip kolajeni artışı ile göz çevresi için daha genç görünüm ve 360° bakım sunuyor” dedi.

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.