VICTORIA BECKHAM’IN GÜZELLİK KOLEKSİYONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Moda tasarımcısı olan eski Spice Girl şimdi de güzellik sektöründe!

Victoria Beckham, yeni güzellik koleksiyonunu ‘Victoria Beckham Beauty’nin kampanya çekimlerinden sahne arkası görüntüleri paylaştı. Instagram üzerinden bir video paylaşan ünlü tasarımcı, “Çok heyecanlıyım. Paylaşmak için sabırsızlanıyorum, sonunda burada olduğuna inanamıyorum. Bu gizli proje için uzun bir süredir çalışıyorum,” dedi. Daha sonra giyinme odasından bir selfie paylaşan Beckham, siyah jel göz maskeleri ile yeni koleksiyonunda cilt bakım ürünleri olacağının da ipucunu vermiş oldu. ‘Gerçek’ ve ‘temiz’ güzellik trendlerine uyum sağlayacağı tahmin edilen yeni güzellik markası bu hashtagler ile paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde markası hakkında detaylar paylaşan ünlü tasarımcı, “Kendi hayatımda önemli olduğunu bildiğim makyaj, cilt bakımı, parfüm ve sağlık gibi konularda kadınların iç ve dış güzelliklerinde faydada bulunmak istiyorum” dedi.Sadece dijital platformlarda satışa sunulacak olan makyaj koleksiyonu önümüzdeki aylarda victoriabeckham.com'dan satın alınabilecek. Daha önce Estée Lauder’in pazarlama ve geliştirme direktörü olan Sarah Creal, yeni markanın CEO’su olacak. Victoria Beckham ile beraber Estée Lauder iş birliğinde görev alan Creal, artık Beckham’ın markasında yer alıyor. 

“Victoria’nın güzelliğe karşı gençliğinden beri devam eden içsel bir tutkusu var. Bu özgünlük tüm şirket stratejisini etkileyecek ve her şey doğrudan Victoria tarafından denetlenerek kusursuzca yaratılacak” diyen Creal, bir basın açıklaması ile yeni marka hakkında konuştu. 

“Daha önce de bir mağazam olmadan müşterilere ulaşmıştım, bu benim için yeni bir şey değil” diyen Beckham, geçtiğimiz aylarda kendi Youtube kanalını açarak hayranlarına kolayca ulaşabileceği bir platform yaratmıştı. 

“Tıpkı deneme kabinlerinde müşterilerimin ne istediğini anlamak için geçirdiğim zaman gibi, kadınlara güzellik ve sağlık konusunda ne tür ürünler istediklerini soracağım. Onların ne istediğini bilmek benim için çok önemli” diyen Beckham’ın markasının Sonbahar-Kış 2019 sezonunda satışa sunulması bekleniyor.