YAEMINA BEAUTY İLE YAZIN ENERJİSİ GÖZLERİNİZE YANSIYOR

Renkli ve ışıltılı göz makyajlarına yeni bir dokunuş…

Işıltının ve birbirinden cesur renklerin mevsimi geldi. Yazın enerjisini gözlerinize yansıtan ışıltılı ve renkli göz makyajlarının zamanı... Yaemina Beauty Needed Makyaj Koleksiyonu, tıpkı doğanın uyanışı gibi ruhunuzun derinliklerindeki enerjiyi açığa çıkarıyor.

Needed Makyaj Koleksiyonu, 55 farklı ürün çeşidiyle lüks ve ulaşılabilir kozmetiği kadınların her an yanında olabilecek ürünlerle hayatın her sahnesinde pratik makyajı vurguluyor. Yaemina Beauty’nin renklerin stilinize özel adlandırıldığı Far Paleti, bakışlarınızı ışıltıyla buluşturup, güzellik kavramına yeni bir boyut getiriyor. Yaemina Beauty Far Paleti, göz makyajınıza doğal bir ışıltı, saf renk pigmentleriyle doğal bir renk veriyor.


Elektrik parlaması ve gecenin en güzel mat tonlarını bulunduran “Teasing a Mad Man” far paleti mavi ve yeşilin en güzel halini gözlerinize taşıyacak. “Night on Fire” paletinde yer alan toprak tonları gecenin yıldızını ortaya çıkaracak. “Call Me Darling” her tür görünüm için kolay kullanımlı renk tonları yelpazesi ile günlük rutininizin vazgeçilmezi olacak.

Podyumların vazgeçilmezi olan renkli ve ışıltılı göz makyajları, bu yaz şehrin sokaklarında, plajlarda ve bulunduğunuz her ortamda yer bularak ruhunuzun enerjisini gözlerinize yansıtacak. Şimdi tüm dikkatleri üzerinize çekmenin tam sırası…

Emina Jahovic’in güzellik markası Yaemina Beauty “Needed” Makyaj Koleksiyonu'na, Boyner ve Boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.