Yaş Almanın Tüm Belirtilerine Karşı Çözüm

Yeni Yves Rocher Anti-Age Global serisi, yaşlanmaya karşı 8 farklı etkisi sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Ekim 2023
Yaş Almanın Tüm Belirtilerine Karşı Çözüm

Dünyaca ünlü Fransız bitkisel kozmetik markası Yves Rocher, yeni Anti-Age Global serisi ile yaş almanın tüm belirtilerine karşı eşsiz bir çözüm sunuyor. Gençlik ve yaşam kaynağı bitki kök hücrelerini içerisinde bulunduran, etkin aktiflerle güçlendirilmiş formülü ile yaşlanmanın 8 farklı etkisini doğal ve kolay yoldan silmeye yardımcı oluyor. Doğal formülleri ile cildinize ve doğaya duyarlı bakım sağlayan Yves Rocher, etkin aktifler ve bitki kök hücreleri ile cildinizin sıkılaşmasını ve aydınlanmasını sağlarken aynı zamanda kırışıklıkların giderilmesine de yardımcı oluyor.Yves Rocher Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Serum

İçeriğinde bulunan bitki kök hücreleri ile Yves Rocher Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Serum, cildi yoğun bir şekilde yenileyerek tüm yaş alma belirtilerini düzeltmeye yardımcı oluyor. C vitamini ve meyankökü ile formüle edilen serum cildin sıkılaşması, dolgunlaşması ve canlanmasını sağlarken aynı zamanda cilt dokusunu düzelterek kırışıklıkları önlüyor. %95’in üzerinde doğal içeriğe sahip olan, mineral yağ ve paraben içermeyen Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Serum geri dönüştürülebilir cam şişesiyle doğaya saygılı bir cilt bakımı deneyimi sunuyor. Cildinize ışıltılı ve eşitlenmiş bir görünüm kazandırmasının yanı sıra diğer cilt bakım ürünlerinin de etkinliğini artırıyor.

Yves Rocher Anti-Age Global Leke Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Gündüz Kremi

Yaşlanmanın 8 farklı etkisine kaşı geliştirilen Yves Rocher Anti-Age Global Leke Yenileyici Yaşlanma Karşıtı bitkisel Kök Hücre Bakımı Gündüz Kremi içeriğindeki skualen, panthenol, üzüm çekirdeği yağı ve hyalüronik asit ile cildin pürüzsüzleşmesine ve ışıltı kazanmasına yardımcı oluyor. Nemlendirici dokusu ile ciltte ipeksi ve kadifemsi yumuşaklıkta bir etki bırakırken aynı zamanda cildin sıkılaşmasını sağlıyor. 8 farklı yaşlanma karşıtı etki sunan gündüz kremi güçlü ve canlı bir cilt sunarken aynı zamanda kırışıklık görünümünü de azaltıyor. Paraben, renklendirici ve mineral yağ içermeyen, formülü %93’in üzerinde doğalbileşenlerden oluşan bu krem sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ambalajıyla doğaya duyarlı bir cilt bakımı imkanı sunuyor.

Yves Rocher Anti-Age Global Leke Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Göz Kremi

Göz çevresini aydınlatarak daha genç bir görünüm kazanmasını sağlayan Yves Rocher Anti-Age Global Leke Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Göz Kremi ferahlatıcı jel dokusu ile göz çevresindeki hassas deriye zarar vermeden kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Ultra ferahlatıcı ve benzersiz metal top aplikatörü ile göz kapaklarına uygulamayı kolaylaştırırken içeriğindeki kafein, e vitamini ve susam yağı ile tüm yaş alma belirtilerinin düzelmesini sağlıyor. Paraben, renklendirici, parfüm ve mineral yağ içermeyen formülüyle cildinize saygılı bir bakım deneyimi sunuyor.

Yves Rocher Anti-Age Global Leke Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı 30 SPF Emülsiyon Krem

Cildi UVA/UVB ışınlarına karşı koruyan Yves Rocher Anti-Age Global Leke Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı 30 SPF Emülsiyon Krem, formülündeki skualen ve e vitamini ile ilk uygulamadan itibaren cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. Botanik aktif içeriğindeki leylak tomurcuğu kök hücreleri ile, hafif ve parlak dokusuyla yaş alma belirtilerinin düzelmesinisağlıyor. FSC sertifikalı karton ve geri dönüştürülebilir ambalajı ve paraben içermeyen formülü ile doğaya ve cildinize saygılı cilt bakımını size ulaştırıyor.

Yves Rocher Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Leke Karşıtı Bakım Kürü

Cildin aydınlanmasını ve yaş alma belirtilerinin düzelmesini sağlayan Yves Rocher Anti-Age Global Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Bitkisel Kök Hücre Bakımı Leke Karşıtı Bakım Kürü içeriğindeki c vitamini sayesinde ciltte ışıl ışıl bir görünüm sağlıyor. 35 günlük bakım için 35 kapsül içeren bakım kürü c vitamini türevleri ile zenginleştirilmiş içeriği ile cildi aydınlatırken ipeksi ve besleyici dokusu sayesinde cilde nazik bir bakım yapıyor. %97’den fazla doğal kaynaklı içeriğindeki leylak tomurcuğu kök hücreleri ile olan bakım kürü cildinizde aydınlık ve lekesiz bir etki bırakıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.