YAŞLANMA KARŞITI TEDAVİDE YENİ DÖNEM: YAŞINI TASARLA

Dünyadaki ilk hyalüronik asit dolguların yaratıcısı Fransız Laboratoires Vivacy, yenilikçi medikal estetik ürünleriyle artık Türkiye’de.

25 yılı aşkın deneyime sahip uzmanlar tarafından Fransa’da kurulan Laboratoires Vivacy, hiyalüronik asit ve doğal antioksidanlar, dermal dolgu maddeleri konusunda uzman bir şirket.

Yenilikçi bir bakış açısıyla yaşlanma karşıtı tedavide yüksek kaliteli enjekte edilebilir ürünler tasarlayan ve üreten Laboratoires Vivacy, hiyalüronik asit üretme teknolojisi açısından en prestijli fabrika olarak anılıyor ve 80'den fazla ülkede kullanılıyor.

Laboratoires Vivacy, ürünlerinde biyolojik fermantasyon ve hayvansal kökenli olmayan, yüksek saflıkta hiyalüronik asit kullanıyor.Bir süredir kliniğinde Vivacy’nin Stylage dolgularını kullanan Op. Dr. Gökhan Haytoğlu, ürünleri çok kaliteli ve yüksek performanslı oluşuyla tercih ettiğini söylüyor ve şöyle diyor: “Kendine has patenti alınmış olan Stylage dolguları, hyalüronik asit, antioksidan ve mannitol karışımından oluşan içeriğiyle birçok markadan farklı bir formüle sahip.” Uygulamalarında çok doğal sonuçlar elde ettiğini belirten Op. Dr. Haytoğlu, dolguların herhangi bir şişme, morarma, deformasyon sorunu yaratmadığını bu nedenle hastalarından da çok olumlu dönüşler aldığını söylüyor.  Özellikle ‘French Kiss’ olarak bilinen ödüllü Stylage Special Lips ürününün benzersiz olduğunu söyleyen Haytoğlu, bu dolgunun özel yapısı sayesinde çok iyi sonuçlar verdiğini söylüyor ve diyor ki: “Özel çapraz bağ yapısına sahip olan Stylage Special Lips’in yapısının çok ince olmasının yanı sıra akışkanlığı da çok rahat. Buna rağmen kalıcılığı da çok iyi. Uygulama sonrasında hastanın dudağında herhangi bir topaklanma ya da granülasyon oluşturmuyor. Bu da hem beni, hem hastalarımı çok rahatlatıyor. Hoş bir dolgunluk yaratmasının yanı sıra yaşlılıkla birlikte gelen kaybolmuş dudak yapısının yeniden oluşmasını sağlıyor. Doğal bir antioksidan olan mannitol içermesi sayesinde serbest radikallere karşı koruma sağlıyor ki, bu başka hiçbir dolgu markasında olmayan bir özellik.”   .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.