YAZ IŞILTISI: BRONZLAŞTIRICI YAĞLAR

Bronzlaştırma hızını artırırken cildinizi besleyen ve koruyan yağlar…

Üzerine düşünülünce güzellik çok ilginç bir konsept. Geçmişte porselen gibi beyaz tenler en büyük güzellik trendleri arasındayken şimdi bronz ışıltısı için yapmadığımız şey kalmıyor! Güneş kremleri, şemsiyeler ile güneşten kaçarken şimdilerde güneşin altında saatlerce yatarak ‘ideal’ bronzluğa ulaşmaya çalışıyoruz. Tabii günümüzde güneşin altında saatlerce yatmak cildimiz için pek de mantıklı bir opsiyon değil. Vücudumuz için D-vitamini önemli bir faktör olsa da incelen ozon tabakası sebebiyle güneşin altında uzun bir süre kalmak erken yaşlanma ve cilt lekeleri gibi birçok soruna sebep oluyor. Peki bronz bir teni bu kadar arzularken arayı nasıl bulacağız? Birkaç ay ışıltılı bir ten için ileride cilt sorunları ile mücadele etmeyi kimsenin istediğini düşünmüyoruz… Tüm bunları düşünerek, cildinizi koruyup, güneşin altında daha az vakit geçirip aynı zamanda bronzlaşmak için geliştirilen bir güzellik ürünü var: Bronzlaştırıcı yağlar!

SPF içerikli ürünler son yıllarda en önemli yaz gereksinimleri arasında yer alırken, hem güneş koruması hem de bronzlaşma sunan yağlar, sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. Cildinizi beslerken aynı zamanda bronzlaşmayı hızlandıran bu yağlar tatil sezonu için ideal. Vücudunuzu nemlendirdiği için  kuru ciltlerde koruyucu bir bariyer oluşturan bu yağlar bronzlaşma hızını artırıyor. Aynı zamanda genelde cilt sağlığı için faydalı yağlar içeren bu bronzlaştırıcı ürünler, cildinize ihtiyacı olan besin desteğinde bulunurken cildinizi yaşlanma belirtilerine karşı koruyor. 

Güneşin zararlı ışınlarına daha az maruz kalarak düşlediğiniz yaş ışıltısına kavuşmak için fotogaleride sizin için seçtiğimiz bronzlaştırıcı yağları inceleyebilirsiniz…