YAZIN EGZOTİK RUHUNU BATH & BODY WORKS İLE HİSSEDİN

Bath & Body Works’ün yeni kokusu Coco Paradise ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Temmuz 2023
YAZIN EGZOTİK RUHUNU BATH & BODY WORKS İLE HİSSEDİN

Bath & Body Works’ün yaz sezonuna özel olarak sınırlı sayıda üretilen yeni kokusu Coco Paradise, Hindistan cevizi ve monoi notalarının özel ve uzmanlıkla dengelenmiş kokusuyla sizi egzotik bir yolculuğa davet ediyor.En son koku teknolojileri kullanılarak Hindistan cevizi özünden üretilen Hindistan cevizi yağında bekletilen Tahiti gardenya yapraklarından elde edilen Monoi esansı ile harmanlanarak ortaya çıkan Coco Paradise, tüm serideki ürünlerle yazın unutulmaz anlarına iz bırakıyor.

Firmenich'in parfüm uzmanlarından Honorine Blanc ve Alexis Grugeon'un işbirliğiyle ortaya çıkan sofistike Coco Paradise kokladığınız ilk andan itibaren sizi etkisi altında bırakıyor. Hindistan cevizi ve Monoi’nin muhteşem birleşimiyle daha sıcak ve daha egzotik bir kokuya dönüşen Coco Paradise, portakal ağaçlarının çiçeklerinden elde edilen hafif çiçeksi koku ışıltılı bir feminenliği ortaya çıkarmanızı sağlarken; Bronz Sandal Ağacı notası güneşin altın saatlerinin cildinize bir yansıması olarak kabul ediliyor. Coco Paradise‘ın cezbeden kokusu aynı zamanda parıltılı karışımıyla gün boyu ışıldamanızı sağlayan Vücut Spreyi, Vücut Yağı ve Vücut Peeling ürünleriyle dikkat çekiyor.


Lüks bir koku karışımı olan Coco Paradise'a ek olarak, Pink Pineapple Sunrise, Waikiki Beach Coconut ve Mango gibi Bath & Body Works’ün en sevilen yaz kokularını Bath & Body Works mağazaları veya bathandbodyworks.com.tr’de deneyimleme fırsatını kaçırmayın.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.