YER ÇEKİMİNE KARŞI 10 KAŞ SABİTLEYİCİ

Kaşlarda yüksek oyun!

Kaşlarınızın yerçekimine meydan okuyan dolgun bir görünüme sahip olmasını ister misiniz? İşte bazen bunun için standart bir kaş jeli yeterli olmaz. Bu yüzden güzellik markaları, bize kaş sabitleyicilerini sunuyor.

Kaş sabitleyicilerinin bileşenleri, üründen ürüne önemli ölçüde farklılık gösterebiliyor; ancak hepsinin ortak noktası ortalama kaş jelinden çok daha güçlü olmalarıdır. Bunun nedeni, bu ürünlerden bazılarının aslında sabun bazlı olması ve bu nedenle suda çözünür olmamasıdır (bundan dolayı terlediğinizde parçalanmazlar). Bu jeller, daha güçlü bir tutuş oluşturabilecek mumlar içerir.

Uygulama süreci normal bir kaş jeli ile yaptığınıza benzer, ancak biraz daha dikkatli ve hazırlıklı olmalısınız. Önerimiz, sabitleyiciyi uygulamadan önce kaşları fırçalamak ve düzeltmek; gerekirse doldurmanız gereken alanları görmenize yardımcı olur. Sabitleyici sertleşmeden önce, onları istediğiniz gibi şekillendirdiğinizden emin olun. Çünkü kaş sabitleyici sertleştiğinde, kaş kıllarınız uzun bir süre öyle kalır.

Kaş oyununuzu yükseltmek istiyorsanız, seçtiğimiz en iyi 10 kaş sabitleyiciyi inceleyin.