ZARA SKIN LOVE KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN

Kapatıcı ve fondötenden oluşan cilt koleksiyonu satışa sunuldu.

Zara Skin Love koleksiyonu 51 renkten oluşuyor ve ayarlanabilir kapatıcılık sağlıyor. Tam kapatıcılık sağlayan yumuşak mat formül ya da soft bir mat dokunuşla birlikte, etkileyici bir sebum kontrolüne sahip. Kreatif direktör Diane, bu formülü çok seviyor, mükemmel formülü ve mükemmel renk aralığını bulma konusunda uzun bir geliştirme süreci olan koleksiyonun fotoğrafları Tyler Mitchell imzasını taşıyor. 

En yüksek performanslı bileşenler ile kaliteli formüller ve erişilebilir ürünler sunan Zara, doğru tonun seçillebilmesi için sanal deneme imkanı da sunacak. 

Skin love koleksiyonundaki fondöten, ayarlanabilir yumuşak bir kapatıcılığa sahip. Uzman düzeyinde bir makyaj görünümü oluşturarak fondötenini şekillendirmek isteyenler için ideal.3 alt tonda düzenlenmiş 51 renkten oluşuyor. Her durumda doğal bir görüntü sağlıyor.

Kapatıcı ise, ışıltılı, kremsi ve uygulanması kolay bir formülü ile dikkat çekiyor. Ayarlanabilir orta kapatıcılık formülü, parlak bir görünüm için pürüzsüz bir dokuya sahip. Kusursuz bir görünüm için koleksiyondaki fondötene uyacak 36 rengi bulunuyor.