Zengin ve Çarpıcı Gözler

Estée Lauder yepyeni bir makyaj koleksiyonu yarattı.

Blue Dahlia Pure Color Koleksiyonu kesinlikle görülmeye değer. Yeni seri için Pecheux, “Koleksiyondaki mavi, sonbahar ve kışın ikonik rengi. Kadınların seçimlerini bakışlarında vermek istiyorum. Güçlü bakışlar, nötr, dumanlı veya son moda, mavi bunların hepsiyle kullanılabilir,” diyor.

Belirgin gözler, parlak dudaklar ve koyu renk tırnaklar yaratan Blue Dahlia Pure Color Koleksiyonunda Tom Pecheux ilhamını, Derek Lam’ın 2010 Sonbahar - Kış Moda Şovu’nun sahne arkası çalışmalarından almış.”Batı’nın Efsanesi” temalı şovda Tom, kıyafetlerin tasarımı ve fantezisiyle mükemmel şekilde örtüşen yoğun, enerjik ve güçlü  bakışlar yaratmış. Tüm makyaj koleksiyonu romantik çekicilikte yenilikçi bir görünüm yaratan övgü almış dudak ürünleri gibi iki farklı bakış içeriyor. Bu yoğun baştan çıkarıcı koleksiyonda, elektrik mavisi ve seçkin menekşe rengindeki gözler merkezde. Dudaklar uçuk pembe ve baştan çıkarıcı ahududu tonlarında parlarken tırnaklar koyu lacivert ve yanar döner lilanın zengin renkleriyle bu görünümü tamamlıyor.  

Blue Dahlia ve Surreal Violet Pure Color EyeShadow Paletleri’nin güçlü
karışımı, karizmatik ve gizemli gölgeleriyle gecenin kenarındaki vahşi tiyatral dünyayı taklit ediyor. Büyütülmüş Estée Lauder harfleri ile sofistike altın rengi -aynalı kutu içerisindeki her palet, çekici ve albenili bakışlar yaratmak için bir araya getirilmiş beş büyüleyici renk ve doku içeriyor. En iyi yoğunluk için farklı renk ve dokuları kat kat kullanabilirsiniz.