Acne Studios'un İlk Kokusu İle Tanışın

İskandinav moda markası, Frederic Malle ile yaptığı iş birliğiyle parfüm dünyasına girişini duyurdu.

Buse Saray BUSE SARAY 20 Nisan 2024
Acne Studios'un İlk Kokusu İle Tanışın

1996'da kurulan İskandinav moda markası Acne Studios için tarihi bir an! Marka, ilk kokusunu çıkardığını duyurdu. "Acne Studios by Frederic Malle" adını taşıyan özel koku, "Musc Ravageur" ve "Portrait of a Lady" gibi ikonik parfümleriyle tanınan, ünlü Frederic Malle ile yapılan işbirliğiyle hazırlandı.Eşsiz bir duyusal deneyim vadeden cinsiyetsiz parfüm, Suzy le Helley tarafından tasarlandı. Temiz çamaşırın tazeliğini, tarlaların çiçek açmasını ve hafif meyvemsi tatlılığı çağrıştırıyor.
Parfümün duyusal yolculuğu, pembe aldehitler, menekşe ve portakal çiçeği gibi üst notalarla başlıyor; ardından vanilya ve şeftali kalbiyle devam ediyor; sandal ağacı, tütsü ve misk bazıyla son buluyor. Bu sofistike koku profili, Acne Studios'un temiz ve ifadeci tasarımlara olan bağlılığını yansıtıyor.17 Nisan'da Avrupa genelindeki Acne Studios ve Frederic Malle butiklerinde piyasaya sürülen "Acne Studios par Frederic Malle", 50 ml için 295 USD ve 100 ml için 470 USD fiyatla sunulacak. Her şişe, lüks ve duyusal zanaatkarlığı harmanlıyor. Daha fazla bilgi için Acne Studios'un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.