Aşkın Ve Kutlamanın Ruhunu Yaşatan Bir Aşk İksiri

Sevgililer Günü için özel olarak üretilen Atelier Rebul Amourose ile tanışın!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Ocak 2024
Aşkın Ve Kutlamanın Ruhunu Yaşatan Bir Aşk İksiri

Koku uzmanlığı ile notaların büyülü dünyasını her an her yerde hissettiren Atelier Rebul, her yıl Sevgililer Günü’nü özel bir koku ile kutluyor. Geçtiğimiz yıl tüm koku dünyasında Bisous’un gerçek bir başarı hikayesi yaratmasının ardından Atelier Rebul, genç ve heyecan verici yanını 2024’te Amourose ile sergilemeye devam ediyor. Atelier Rebul’ün Collection Atelier parfüm koleksiyonuna Sevgililer Günü’ne özel, en yeni üyesi olarak Amourose Eau de Parfum (EDP) katılıyor.Özel gün kutlamalarına yenilikçi bir dokunuş katma geleneğini sürdüren Atelier Rebul, Sevgililer Günü’nü bu yıl da Atelier Rebul imzalı aşk iksiri Amourose ile kutluyor. Atelier Rebul’den Amourose, romantik bir Sevgililer Günü için mükemmel hazırlanmış bir kokteyl gibi, aşkın ve kutlamanın büyülü gücünü bir araya getiriyor. Aromatik baharatlarla birleşen canlandırıcı bir mandalina patlamasıyla açılan Amourose, canlı bir kokteylin ilk yudumunu yansıtırken enfes bir miksolojistin yaratımını anımsatan keyifli bir esansla duyularınızı uyandırıyor.

Bu çiçeksi oryantal koku; tutkuyu, zarafeti ve birlikteliğin sıcaklığını kutlayan bir koku yolculuğunu çağrıştırırken, kışkırtıcı kokteyllerden esinlenen notalardan oluşan bir senfoniyi bütünleştiriyor. Özel bir hediye olarak tasarlanan Atelier Rebul Amourose; mandalina ve muskatı üst notalarında konumlarken; kalp notalarında gül, frambuaz ve liçi meyvesi barındırıyor. Son olarak dip notalarında ise vanilya ve amber ve ile adeta romantik bir kokteyl ile Sevgililer Günü’nde kalıcılığıyla, büyüleyici ve tutkulu izler bırakmaya hazırlanıyor.ATELIER REBUL AMOUROSE EAU DE PARFUM 100 ML
Bir aşk iksirinden esinlenen çiçeksi oryantal koku ailesindeki Atelier Rebul Amourose Eau de Parfum; aşkı, tutkuyu, zarafeti ve birlikteliğin sıcaklığını kutlayan bir koku.
2750 TLATELIER REBUL AMOUROSE EAU DE PARFUM 12 ML
12 ML mini boy ile, eşsiz aşk iksirini günün her saatinde nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabiliyorsunuz.
590 TL ATELIER REBUL AMOUROSE EL & VÜCUT LOSYONU 200 ML
Gelişmiş formülü ile vücudunuzu Atelier Rebul Amourose kokusu ile nemlendirebilir ve parfümünüz ile birlikte uygulayarak  daha uzun süreli etki yaratabilirsiniz.
460 TL
Atelier Rebul’ün tüm ürünleri küresel bir program olan Cruelty Free International Leaping Bunny tarafından sertifikalıdır.

www.atelierrebul.com.tr
www.instagram.com/atelierrebul

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.