ÇİÇEKSİ ÇEKİCİLİK: MY SWEETEST MORPHINE

Niş parfüm markası Ex Nihilo’nun en tatlı hazları ortaya koyan Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi My Sweetest Morphine, cesur karakteriyle yeni bir tutku anlayışının ana hatlarını çiziyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Nisan 2023
ÇİÇEKSİ ÇEKİCİLİK: MY SWEETEST MORPHINE

İlhamını yaratıcı Avant-Garde ve Fransız saf incelik ruhundan alan Ex Nihilo’nun, ilk andan itibaren bağımlısı olacağınız Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi My Sweetest Morphine, çiçek notalarının çekiciliğiyle duyuları kışkırtıyor. 2023 ilkbaharında, özel ambalajıyla sınırlı sayıda parfüm tutkununun ulaşabileceği My Sweetest Morphine, daha sonra Les Interdites Koleksiyonu’nun kalıcı bir üyesi olacak.  

Her an canlı ve bir o kadar da tazeMy Sweetest Morphine, leylak ve mimozanın çiçeksi notalarının gül ile zenginleştirildiği şeffaf hisleriyle koklayanların aklını başından alıyor. Pudralı ve yüksek silajı, üst düzey bir tutku için solar ve misk notalarıyla sarmalayan parfüm, cildi tatlı ve büyüleyici ipeksi bir örtüyle kaplıyor. Bergamot, leylak, ozonik akor üst notaları, mimoza, gül, solar akor orta notalarıyla My Sweetest Morphine, çiçek kokusu tutkunlarının tüm ihtiyacını karşılıyor. Paçuli, vetiver, misk alt notaları ise Sweet Morphine'in en narin ve tutku uyandıran versiyonu olan bu parfümün ayırt edici mührü oluyor.

Parfüm şişesinin ambalajı, kokunun yarattığı büyüleyici hisleri büyük bir gizemle gözler önüne seriyor. İçindeki tutkunun fark edilmesini zorlaştıran, şiirsel bir pus yaratmak için tasarlanan buğulu tasarım, hayallerdeki pudralı çiçeğin soyut görüntüsünü temsil ediyor ve verdiği ani mutluluk hissini yoğunlaştırıyor. Pembe ve fuşya tonları, çiçek açan yeni bir tutkunun renk şemasına imza atıyor. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.