DOĞANIN COŞKUSU: AQUA MEDIA COLOGNE FORTE

Francis Kurkdjian Aqua Cologne forte koleksiyonunaa dördüncü ve yeni bir eser ekliyor: Işık ve tazelik arasındaki orta nokta olan Aqua Media Cologne forte.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Haziran 2023
DOĞANIN COŞKUSU: AQUA MEDIA COLOGNE FORTE

"Sağlıklı bir zihin sağlıklı bir vücutta bulunur" sözü, Francis Kurkdjian’ın tazeliğin yoğunlaştığı Aqua Cologne forte koleksiyonu aracılığıyla tam olarak tercüme ettiği ideali temsil ediyor. Geleneksel eau de cologne’un faydalarından ilham alan Aqua Universalis, Aqua Vitae ve Aqua Celestia koleksiyonları koklayanları renklerle ve tazelikle dolu güneşli yerlere götürüyor. 

Francis Kurkdjian bu koleksiyona dördüncü ve yeni bir eser ekledi: Işık ve tazelik arasındaki orta nokta olan Aqua Media Cologne forte.

Tüm Aqua kokularında olduğu gibi, Francis Kurkdjian bu dördüncü kreasyon için de Latince bir isim seçti: Aqua Media.

Her Cologne forte’da olduğu gibi, ona belirli bir renk verdi. Gökkuşağının merkezi olan yeşil, su ve güneş ışığından doğan fantastik bir fenomen.

Bu yeni eau de parfum, yabani otlardaki rüzgarın dingin beyaz suyun mırıltısıyla diyaloga girdiği, sonsuz, sınırsızca taze, huzur dolu bir manzaraya pencere açıyor.

Hayat dolu, keskin kokulu, ışıltılı ve taze notalara sahip neşeli bir eau de parfum olan Aqua Media Cologne forte, Francis Kurkdjian’ın çok değer verdiği anason vurguları, bu narenciye notaları bahçesinde parlayarak sahnenin merkezinde yer alıyor.

Francis Kurkdjian’a göre, ’’Aqua Media Cologne forte mutluluk ve ilgi, canlılık ve enerji gibi kokuyor ve belirgin sadeliğiyle güven veriyor. Beni iyi bir ruh haline sokuyor, hepsi bu. Ekleyecek başka bir şeyim yok, her şey zaten orada, formülde yazılı.” 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.