Eda Ece Yves Rocher'nin İkonik Parfümünün Yüzü Oldu

Yves Rocher, ünlü oyuncu Eda Ece ile yeni başlayan heyecanlı iş birliğini keyifli bir davet ile 31 Ocak Çarşamba akşamı, Momo Bebeköy’de tanıttı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Şubat 2024
Eda Ece Yves Rocher'nin İkonik Parfümünün Yüzü Oldu

Tüm dünyada her 20 saniyede 1 satan ikonik parfümü Comme Une Evidence’ın daveti Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez Karaman ve yeni marka yüzü Eda Ece’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Comme Une Evidence parfüm ailesinin tanıtıldığı davete moda, sanat ve cemiyet hayatından Aslıhan Doğan Turan, Hande Gülşen, Duygu Gülşen, Sadettin Saran, Merve Oflaz ve Eliz Fındık gibi isimler katıldı.

 Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez Karaman, Eda Ece, Yves Rocher Türkiye Marka İletişim Süpervizörü Elif Demirkol

Bergamot, Isparta gülü ve paçuli notalarıyla zenginleştirilmiş, zamansız, iz bırakan huzurlu bir koku olan Comme Une Evidence, yaşamın ahengi ile ruhunuzdaki zarafeti bir araya getiriyor. Zarif, çiçeksi ve hafif odunsu aroması ve yenilenen şişesiyle Comme Une Evidence doğanın gizli bahçelerini eşsiz bir şekilde etrafınıza yansıtıyor.

 


 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.