EX NIHILO’NUN YENİ PARFÜMÜ "VESPER GLITZ" İLE PARİS GECELERİNİN BÜYÜSÜNÜ KEŞFEDİN

Ex Nihilo’nun en tatlı hazları ortaya koyan Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi Vesper Glitz, yasemin, mimoza ve kehribarın baş döndürücü notalarıyla Paris gecelerinin hislerini özetliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Şubat 2023
EX NIHILO’NUN YENİ PARFÜMÜ "VESPER GLITZ" İLE PARİS GECELERİNİN BÜYÜSÜNÜ KEŞFEDİN

İlhamını yaratıcı Avant-Garde'dan ve Fransız saf incelik ruhundan alan niş parfüm markası Ex Nihilo’nun, ilk andan itibaren koku bağımlılığına yol açacak Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi Vesper Glitz ile tanışın. Yeni parfüm, koleksiyonun diğer üyeleri gibi çağdaş dişilikle, kişiye özel şehir sofistikeliğini buluşturuyor. Ödüllü parfümör Nadège Le Garlantezec'in aşk şehri Paris gecelerinin ilhamı, yasemin, mimoza ve kehribar notalarıyla hayat verdiği parfüm, yaydığı hisli duygularıyla Paris gecelerinin büyüsünü keşfe çıkarıyor.Çiçekli kehribar koku ailesine ait olan pembe biber, mandalina ve neroli esansı üst notlarıyla Paris'e ve onun heyecan verici yaşam tarzına gönderme yapan parfüm, ylang-ylang, yasemin ve mimoza orta notlarıyla büyüleyici ve bağımlılık yaratan yorumunu tamamlıyor. Vesper Glitz, sedir ağacı, tonka tohumu, vanilya ve misk alt notalarıyla tüm duyulara hitap ederken, kışkırtıcılığını da ortaya koyuyor. Paris gecelerinin ritmine ayak uyduran notalar arası geçişler, modern şehir kadınının her anına eşlik ederek enerjisini yükseltiyor.  


Satış fiyatı (100ML): 6.300 TL
Satış fiyatı (50 ML): 4.350 TL

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Galataport, Beymen İstinyePark, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Bodrum, Beymen Akasya, Beymen Armada, Beymen.com, Neo-bloom.com


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.