GABRIELLE CHANEL ESSENCE: GABRIELLE'İN HİKAYESİ

Gabrielle Chanel'in cesur ve bağımsız karakteri, kendi kaderini ve tarihin gidişatını değiştirdi.

2017'de Chanel, onun olağanüstü, kararlı ve tutukulu ruhunun yansıması olan bir koku yarattı: GABRIELLE CHANEL. Kokunun ismi, koku ve şişe kısacası bu parfümle ilgili her şey, Coco Chanel olmadan önceki kadını anlatıyor.


Bu tasarım, Gabrielle'in kişiliğinin parlak ışığının çıplak bir ifadesi ve bağımsızlığını kazanmış bir kadının dünya, moda ve güzellik üzerine vizyoner yorumlarını temsil ediyor.  İçindeki güç ile kamçılanan, kuralları yeniden yazan avangard bir mucitti ve sesini tüm dünyaya duyurdu. Bu güçlü kadının adını alan koku, onun aurasının yansımasıdır. Eşsiz ve gerçekten kendin gibi olma özgürlüğünü kişiselleştirir.

2019'da Gabrielle Chanel Eau de Parfum, Gabriel Chanel Essence olarak yenilendi. Tanıdık ama kimseye benzemeyen bu koku, daha canlı ve zengin bir nüansa sahip.

Gabrielle'in parlaklığının esansından ilham alan koku, yoğunluğuyla parlayarak tüm kadınları gerçek benliklerini ortaya çıkarmaya, iç güdülerini takip etmeye ve akıllarından geçenleri söylemeye davet ediyor. Seksi koku, her bireyin gerçek benliğini ortaya çıkarıyor.

"Kim olmak istediğime karar verdim ve ben buyum." Gabrielle Chanel