IŞILTILI MUTLULUĞUN KOKUSU: MON GUERLAIN SPARKLING BOUQUET

Işıltılı bir neşeden ilham alan Mon Guerlain Sparkling Bouquet, gülümsemesi dünyayı aydınlatan ışıltılı kadının aurasını yansıtıyor.

Guerlain, bu yeni kokuyla kadınlığın en olumlu ifadesini yakalıyor: Önlenemez bir yaşam aşkı ve ışıldayan mutluluk. Mon Guerlain Sparkling Bouquet, gülümsemesi dünyayı aydınlatan ışıltılı kadının aurasını yansıtıyor.

Angelina Jolie'nin Mon Guerlain’ın ilham perisi olan cömert ruhu ve birçok insani bağlılığı, etrafındakilere yayılacak kadar pozitif bir enerjiyle yayılan güçlü bir umut verici mesaj taşırken parlıyor. 

Sparkling Bouquet, ciltten bir aura gibi yayılıyor ve manyetik çekiciliğiyle tamamen büyüleyici bir koku haline geliyor. Üst notalarda Bergamot, Mandalina Portakal ve Armut; orta notalarda Şakayık, Yasemin Sambac ve Lavanta; temel notalar ise Tahiti Vanilyası, Beyaz Misk ve Sandal Ağacı olan koku, parfümörler Thierry Wasser ve Delphine Jelk tarafından tasarlanmış. 

Sembolik kokunun ikonik şişesi

"Quadrilobe" dört yapraklı şişe. 1908'de yaratılan ve adını dört mükemmel geometrik lobdan şekillendirilmiş kapağına borçlu olan bu şişede temiz çizgiler ve duyusal kıvrımlar uyumlu bir şekilde birleşiyor. Mon Guerlain’a göre kadınlığın pek çok yönü için ideal sembolizm. Mon Guerlain Sparkling Bouquet için, "Quadrilobe" şişesi, ilham verici mücevher merceğiyle özel olarak yeniden tasarlandı.

Pırıl pırıl pavé kristallerini çağrıştıran yeni bir bitişle geliştirilmiş olan halkası, ışığı yoğun bir şekilde yansıtan gümüş bir tonda işlenmiş dört yapraklı motiflerden oluşan tasarımı, bu hoş kokulu yeni Mon Guerlain’ın değerli karakterinin altını çiziyor.

Etİketler