MİKRO ÇANTA DOSTU KATI PARFÜMLER

Makyaj çantanız için pratik bir çözüm!

Daha önce bir parfüm şişesi kırdıysanız, bunun ne kadar acı verici olduğunu hatırlıyorsunuzdur! Belki de güzellik sektöründe yaptığımız en büyük yatırımlardan biri olan parfüm alışverişi, imzamız haline gelen kokumuzu destekliyor. Büyük cam parfüm şişelerini bazen büyük çantalarımıza atsak da mikro çanta trendi ile bu alışkanlığımız da pek pratik olmamaya başladı. Hem minik çantalar için hem de çevre için yararlı olan bir çözüm var: Katı parfümler. Görünüş olarak allık veya pudra paletlerini andırıyor. İnce ve küçük ambalajları ile en minik çantanıza bile sığdırabileceğiniz katı parfümleri her yere taşınabiliyor. 

Güzellik sektöründe son yıllarda spot ışıklarını üzerine çeken katı parfümler aslında asırlardır uygulanan bir yöntem. Antik Mısır’a dayanan katı parfümler, günümüzde pratik ve sürdürülebilir bir çözüm yaratıyor. Dökülmeyen ve kırılmayan bir yapıya sahip olan katı parfümler, makyaj çantanız için oldukça yaratıcı bir opsiyon. 

Parmak uçlarınızla uygulayabileceğiniz katı parfümler aydınlatıcı kullanmaya benziyor. Parfümleri parmağınızla sürmek kulağa tuhaf gelebilir ancak katı parfümler en az likit versiyonlar kadar kalıcı ve etkileyici. Farklı kokuları ve formları ile dikkat çeken katı parfümleri fotogaleride inceleyebilirsiniz…