KIM KARDASHIAN VE KRIS JENNER'DAN ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ

Kim Kardashian ve Kris Jenner Anneler Günü'nü yeni bir parfüm ile kutluyor. Parfümün gelirlerinin %20'si COVID-19 mücadelesi için bağışlanacak!

Anneler Günü hediyeniz ‘Momager’ Kris Jenner ve Kim Kardashian ile hazır! ‘KKW x KRIS’ işbirliğini duyuran KKW Beauty, Kris Jenner ve Kim Kardashian’ın beraber yaptıkları ilk parfümü açıkladı. Kardashian ailesinin birçok üyesi ile işbirliği yapan Kim, şimdi de annesi ile bir parfüm hazırladı. Kris Jenner, bir açıklama ile kızı Kim Kardashian ile işbirlikleri hakkında konuştu. “Kim ile Anneler Günü için tam zamanında bir parfüm yaratmak büyüleyiciydi! Bu işbirliğini yapmak için senelerdir konuşuyoruz, bu nedenle paylaştığımız vizyonun hayata taşınması inanılmazdı. Kim ve benim benzer zevklerimiz var ve bu da birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor; ikimiz de kullananı güçlü hissettirecek klasik, zamansız ve güzel bir koku yaratmak istedik ve bence parfümümüz bu ruhu mükemmel bir şekilde taşıyor.”


Odunsu beyaz çiçek kokusu şişenin nötr tasarımına yansırken, Kardashian, "Kişisel favorilerimiz olan kremsi notalarla tamamlanan taze ve hafif çiçekler seçtik. Parfüm tıpkı her zaman harika kokan annem gibi kokuyor.” diye ekledi. 

KKW x KRIS, $40 KKW BEAUTY kkwbeauty.com

COVID-19 pandemiğine yanıt olarak, KKW Frangrance, 5 Mayıs'a kadar tüm satışlardan elde edilen gelirlerin % 20'sini, ilkokul çocuklarına hafta sonları yiyecek veren bir vakıf olan Blessings in a Backpack'a bağışlayacak. 15 Nisan'da KKWFragrance.com'dan satışa sunulacak olan parfüm şu sıralar pek de mümkün olamayacak gibi görünen Anneler Günü kahvaltısının telafisi olabilir!