LANCÔME VE HAZAL KAYA SANAT VE EĞLENCE DÜNYASINI BOĞAZDA BULUŞTURDU

Önde gelen lüks güzellik markalarından Lancôme, lokal marka elçisi Hazal Kaya ile birlikte ikonik parfümü La Vie Est Belle için bir partiye ev sahipliği yaptı

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Eylül 2022
LANCÔME VE HAZAL KAYA  SANAT VE EĞLENCE DÜNYASINI BOĞAZDA BULUŞTURDU

Magazin ve sanat dünyasının tanınmış isimleri, güzellik devi Lancôme’un imza parfümlerinden La Vie Est Belle için Halas 71 isimli tarihi teknede buluştu. Lancôme’un ilk lokal marka elçisi Hazal Kaya’nın ev sahipliği yaptığı parti, katılımcılara Boğaz’da unutulmaz anlar yaşattı. 21 Eylül Çarşamba günü gerçekleşen etkinliğe, aralarında Sedef Avcı, Aslı Kızmaz, Melike Şahin, Sitare Akbaş, Elçin Afacan’ın da olduğu pek çok isim katıldı.

Boğaz’ın prensesi olarak nitelenen, tarihi Halas 71 isimli tekneden gerçekleşen parti, katılımcıları eğlence dolu bir boğaz turuna çıkardı. Sedef Avcı, Aslı Kızmaz, Sitare Akbaş, Melike Şahin, Elçin Afacan gibi pek çok ünlü ismin katıldığı partide konuklar; eşsiz Boğaz manzarasında keyifli anlar yaşadı, efsanevi La Vie Est Belle’i deneyimleme fırsatı yakaladı.

Etkinliğe ev sahipliği yapan Hazal Kaya, “Lancôme’un mutluluktan ilham alan parfümü La Vie Est Belle için unutulmaz bir gece yaşıyoruz. Tüm sevdiklerim ve Lancôme dostları ile bu gece beraber olmaktan çok mutluyum.” dedi. 

L'Oréal Luxe Divizyonu Genel Müdürü Ufuk Batur, “Biz dünyayı harekete geçiren güzelliği yaratmak için çalışıyoruz. Kişilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için varlığımızı sürdürüyoruz. 10 yıl önce bu felsefenin en mükemmel örneği olarak La Vie Est Belle parfümümüzü Lancôme severlerin beğenisine sunduk. La Vie Est Belle, yani Hayat Güzeldir, ismiyle bizlere her an yaşamanın gücünü hatırlatıyor. Kokusu ile bizleri mutluluk ve duygu dolu anılara götürüyor. Türkiye’de sevenlerimiz ile bambaşka bir bağ kurmak, markayı bizlerin dilinden anlatmak, daha kuvvetli ve samimi kılmak için de bir ilke imza attık. 2022 yılı itibariyle, Lancôme felsefesini sembolize eden bir marka elçimiz var artık, kendisi ilk Türk Lancôme marka elçisi olarak bizi hem Türkiye’de hem tüm dünyada temsil ediyor. Çok sevgili elçimiz ve dostumuz Hazal Kaya’ya bizimle olduğu ve bu felsefeyi kendi var oluş amacı ile birleştirip en iyi şekilde anlattığı için teşekkür etmek istiyorum. Biz bugüne çok önce hazırlanmaya başladık. Yaz aylarında Hazal ile Paris’e giderek markamızın Dünya Başkanı ile vakit geçirdik, Paris sokaklarında Hazal La Vie Est Belle’e kendi dokunuşunu kattı” dedi. 

Mutluluk mottosu ile öne çıkan La Vie Est Belle, Türkçe’de "hayat güzeldir" anlamına geliyor ve kokusu ile adeta bunu destekliyor. La Vie Est Belle, kalıcılığı ve çiçeklerin büyülü dünyası ile bulunduğu her alana mutluluk saçıyor. Mutluluğun dışa vurumu olarak tanımlanan La Vie Est Belle, Lancôme kadınına mutluluğa ulaşan yolu bulmada bir davetiye sunuyor.

La Vie Est Belle'nin kalbi olan iris çiçeği; üst notalarda siyah frenk üzümü ve armut ile, orta notalarda yasemin ve Tunus portakal çiçeği ile, alt notalarda ise Tonka fasulyesi, vanilya ve pralin ile birleşiyor. Oldukça etkili ve kalıcı bir kokuya sahip olan La Vie Est Belle, çiçek kokularını mükemmel bir şekilde buluşturarak karşı konulmaz olmanızı sağlıyor. Sıcak oryantal kokular, çiçeksi ve tatlı gurme kokularla bir araya geliyor ve vazgeçilmez La Vie Est Belle ortaya çıkıyor!Bu bir reklamdır. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.