MAISON FRANCIS KURKDJIAN’DAN ŞEHİR HAYATINI YANSITAN BİR PARFÜM: 724

Ünlü parfümör Francis Kurkdjian tarafından yaratılan hareketli koku sizleri şehirle ahenk içinde dans etmeye davet ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Eylül 2022
MAISON FRANCIS KURKDJIAN’DAN ŞEHİR HAYATINI YANSITAN BİR PARFÜM: 724

Dünyaca ünlü niş parfüm markası Maison Francis Kurkdjian’ın New York’tan ilham alarak yarattığı yeni parfümü 724 şehrin heyecanını duyulara taşıyor.



Büyük şehirlerin yaydığı enerjiyi ve şehrin aurasını hissettirmek amacıyla markanın kurucu ortağı ve tasarımcısı ünlü parfümör Francis Kurkdjian tarafından yaratılan bu hareketli koku sizleri şehirle ahenk içinde dans etmeye davet ediyor.

Şehrin ruhunu yansıtan ve duyuları canlandıran 724, ismini 7 gün 24 saat boyunca sağladığı tazelikten ve uzun süreli kalıcılığından alıyor. Kokunun yüksek binaların şehre düşen gölgelerinden esinlenilerek yaratılan şişe tasarımı ise; şehri sarmalayan pürüzsüz gökyüzü mavisi ve beton grisinin muhteşem birleşimi özgünlüğü ortaya koyuyor.

Bu havadar ve çiçeksi koku, narenciye (bergamot, mandalina), beyaz çiçekler (Mısır'dan yasemin özütü, frezya, portakal çiçeği) ve misk temposuna uyum sağlıyor.

Satış fiyatı (70ML): 4.275TL
Satış fiyatı (200ML): 8.490TL

 


Satış Noktaları: Beymen Nişantaşı, Beymen Suadiye, Beymen Zorlu, Beymen Akasya, Beymen İstinyepark, Beymen İzmir Hilltown, Beymen İzmir İstinyepark, Beymen Vadi, Beymen Panora, Beymen Armada, Beymen Kavaklıdere, Beymen Antalya, Beymen Gaziantep, Beymen.com

Parfüm Tasarım Atölyesi : Şakayık Sk. Evranos Apt. No:21/6 Nişantaşı
www.parfumtasarim.com
www.neo-bloom.com





SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.