NEW YORK'UN ÇİÇEKLİ SOKAKLARINA YOLCULUK

New York’un ruhunu parfümlerle somutlaştıran Bond No.9, "New York Flowers" ile New York tutkunlarını özlem duydukları şehrin çiçekli sokaklarına götürüyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Temmuz 2023
NEW YORK'UN ÇİÇEKLİ SOKAKLARINA YOLCULUK

Wall Street’ten Manhattan’a, Brooklyn’den Central Park’a şehrin sembolik bölgelerinden ilhamla benzersiz parfümlere imzasını atan Bond No.9, New York Flowers ile ikonik parfümlerine bir yenisini daha ekliyor. Şehre özgü çiçeklerin eşsiz kokuları ve birbirinden farklı notalarla hayat bulan parfüm, New York’un çiçek partisini kutluyor. Güzelliği, çiçeklerle koku formunda yayma ruhuyla doğan Bond No.9 New York Flowers, çiçeklerin şehre getirdiği neşe, yenilenme ve doğa harikalarının da yeni sembolü oluyor.Zengin karışımlı orta notalarıyla kokuların eğlencesini tamamlıyor

Anjou armudu, klementin, kır royale akoru ve yeşil sarmaşık ışıltılı üst notalarıyla mutluluğa açılan, kutlama kokusu olan parfüm, sümbülteber, yıldız yasemin, gül ve ikonik kırmızı laleden oluşan zengin karışımlı orta notalarıyla kokuların eğlencesini tamamlıyor. Alt notaları kremalı sandal ağacı, amber ve Floransa irisi parfümün çiçeksi kısmını, Büyük Elma (The Big Apple) sofistike ve yumuşak tarafını temsil ediyor. New York’un çeşitliliğini, kültürünü ve dinamiğini bir arada görebileceğiniz; şehrin kendisi gibi modern ve sınırsız Bond No.9 New York Flowers, şehrin botaniklerini de onurlandırıyor.


Bond No.9'un ikonik Silüet Şişesi çiçeklerle süsleniyor

Bond No.9'un ünlü Silüet Şişesi de yeni bir giysi kadar neşeli ve renkli hissettiriyor. Bembeyaz bir fon önünde sisli pembe ve mor kalp lalegül çiçeklerinden ilham alan yaldızlı çiçek tasarımını sergileyerek renkli çiçeklerle süsleniyor. Bond No.9’un temel prensiplerinden olan sorumlu ambalajlama anlayışıyla New York Flowers kullanıcılarına lüksten ödün vermeden geleneksel veya sürdürülebilir ambalajlarda seçim özgürlüğü sunuyor. Yüzde 50 geri dönüştürülmüş kırık cam kullanılarak tasarlanan Bond No. 9'un ikonik Silüet Şişesi, kullanım sonrası yüzde 100 geri dönüştürülebiliyor.

Her notasında kendinizi New York’un farklı bir sokağında farklı bir çiçeği koklarken bulabileceğiniz Bond No.9 New York Flowers’a; Beymen Akasya, Beymen İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Suadiye, Beymen Zorlu, Beymen Ankara Armada, Beymen Ankara Panora, Beymen Antalya Rixos, Beymen İzmir İstinyepark, Beymen İzmir Hilltown, Beymen.com, Neo-bloom.com’dan ulaşabilirsiniz. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.