NISHANE Paris Mağazası Açıldı!

NISHANE, Saint Honoré Caddesi'nde kapılarını açtı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Kasım 2023
NISHANE Paris Mağazası Açıldı!

Gelenek ve modern bir vizyondan ve birçok medeniyeti kucaklamış olan İstanbul'un kozmopolit yapısından doğan NISHANE, ilk yurtdışı mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Paris'in önde gelen alışveriş bölgelerinden biri olan Saint-Honoré Caddesinde 266 numarada yer alan ve 135 metrekarelik bir alanı kapsayan mağaza, NISHANE' nin lüks, sürdürülebilirlik ve yenilik konusundaki inceliklerini sergiliyor. 

 Çevreye Duyarlı Mağaza

NISHANE Paris Mağazası’nın zemininde kullanılan geleneksel Marmoleum Kakao kabukları çevre dostu bir yenilik. Doğamız için sürdürülebilir olan bu seçenek, sadece görsel bir dokunuş eklemekle kalmıyor, aynı zamanda atık azaltımına ve çevresel iyileştirmeye katkı sağlıyor.

El yapımı Zellige çinilerin duvarlarını süslediği NISHANE Paris Mağazası zengin bir mirası ve çevre dostu bir etiği temsil ediyor. Doğal kil ve boyalarla üretilen bu çiniler, sürdürülebilir ancak tarihsel bir köklene sahip bir tasarım seçeneği sunarak gelenekle çevresel sorumlulukları bir araya getiriyor. 

NISHANE Paris Mağazası, ziyaretçileri gelenekle yeniliğin kesişimini deneyimlemeye davet ediyor, burada lüks sürdürülebilirlikle benzersiz kokular buluşuyor.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.