OFF-WHITE CİNSİYETSİZ PARFÜMLERİNİ SATIŞA SUNDU

Virgil Abloh’un yarattığı kokular ile Off-White güzellik dünyasına ilk adımını attı.

Vizyon sahibi Virgil Abloh'un 2021 Kasım'ında vefatına kadar liderliğini sürdürdüğü efsanevi moda markası Off-White, güzellik dünyasına ilk adımını atarak dört cinsiyetsiz koku çıkardı. “Paperwork” adı verilen yeni güzellik serisi, çeşitliliği kutlamak ve kendini ifade etmeye ilham vermek için tasarlanmış yenilikçi bir araç seti olarak (yeniden) hayal edilen bir koleksiyon.

Paperwork, tüm insanları bireyselliklerini güçlendirmeye ve potansiyellerini kutlamaya davet ediyor. Lişisel ifadeyi güçlendirmek için eğlenceli teknoloji ve konformist olmayan değerler kullanıyor ve herkesi potansiyelini geleneksel güzelliğin ötesine genişletmeye zorluyor.

Koku serisine “Solution” deniyor. 01, bergamot, adaçayı, deniz yosunu ve paçuli notaları içeren odunsu bir koku. 02 mandalina, zencefil, limon ve kişniş notaları ile daha parlak, daha narenciye kokusu. 03, biber, misk ve gül notaları içeren baharatlı çiçeksi bir parfüm. Son olarak, 04, daha parlak, odunsu bir parfüm için okaliptüs, bambu ve palo santo notaları içeriyor.
Abloh, bu parfümleri, hepsi en çok satan kokular üzerinde çalışan Alexis Dadier, Sidonie Lanceseur ve Jerome Epinette gibi parfümcülerle işbirliği içinde yarattı. Off-White'ın mevcut ürün yelpazesinde şu anda sadece parfümler bulunurken, podyumda Kendall Jenner gibi ünlülerde görmüş olabileceğiniz, pigmentli yüz ve vücut boya kalemleri ve güzellik şablonları da dâhil olmak üzere renkli kozmetikler ufukta görünüyor. Ayrıca koleksiyonda altı farklı cila ile bir dizi oje var.

Renkli kozmetiklere ulaşmak için biraz daha beklememiz gerekse de Off-White “Solution” parfümleri farfetch.com ve off---white.com'da mevcut.