TÜM LANCÔME ELÇİLERİ, LA VIE EST BELLE KAMPANYASINDA SESLERİNİ MUTLULUK İÇİN YÜKSELTİYOR

Lancôme ilk kez tüm elçilerini La Vie est Belle ve ilham perisi Julia Roberts’ın etrafında topluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Nisan 2023
TÜM LANCÔME ELÇİLERİ, LA VIE EST BELLE KAMPANYASINDA SESLERİNİ MUTLULUK İÇİN YÜKSELTİYOR

Julia Roberts, tüm Lancôme elçilerini birleştirici bir mutluluk bildirgesi için bir araya gelmeye davet ediyor: Amanda Seyfried, Isabella Rossellini, Lily Collins, Penelope Cruz ve Zendaya Coleman, Hoyeon ve Aya Nakamura ona katılıyor. Birbirini destekleyen ve ilham veren kadınların güçlü bir kutlaması olan yeni kampanya, Lancôme'un dünyanın dört bir yanındaki La Vie est Belle topluluğuyla olan güçlü bağını kutluyor.


 
Efsanevi moda fotoğrafçısı Mario Sorrenti bu ikonik kampanyanın fotoğraflarına imza atarken, yükselen yönetmen Emmanuel Adjei'nin çektiği film, kız kardeşliğin durdurulamaz gücünü kutluyor. Dünyaca ünlü What a Wonderful World şarkısı SebastiAn’ın özel yorumu ile kampanyanın müziği olarak karşımıza çıkıyor. Kadınlar tarafından kadınlar için söylenen şarkı bir mutluluk marşı haline geliyor.

Dünyanın dört bir yanındaki kadınlarla güçlü bir duygusal yankı uyandıran Lancôme, bir dizi video portre sunuyor: samimi konuşmalar yapan Lancôme elçileri, hayata ve hayatı onlar için güzel kılan şeylere dair özgün vizyonlarını paylaşıyor. Kalplerini otantik bir şekilde açan bu isimler, La Vie est Belle topluluğunundaki her kadınının kendi sesini kullanmasına ve hayatın güzelliğinin dünya çapındaki bu kutlamasında yer almalarına davet ediyor.

Hayat dolu, coşkulu, duygusal ve evrensel olan bu ikonik kampanya birlikteliğin yoğunluğunu kutlarken, yeni bir koku da Lancôme'un ikonik notalarının tam kalbinden yayılarak gerçek mutluluğun dünyaya yayılmasına yardımcı oluyor: La Vie est Belle Iris Absolu.


Her zamankinden daha güçlü bir mutluluk mesajı

2012'de Lancôme, "Hayat güzeldir" dedi. Evrensel anlamı olan iki kelime. Çağlar boyunca, dünyanın dört bir yanından konuşan bu ifadenin güzelliği hiçbir zaman çeviriye ihtiyaç duymadı. Lancôme tarafından seçilen isim, sade neşesiyle dünya çapında milyonlarca kadında yankı uyandırdı: ‘La Vie est Belle’ yani hayat güzeldir.

2023'te "Hayat güzeldir", umutla ve hayata iyimserlikle bakmak için kasıtlı bir seçimle yankılanıyor. Daha parlak bir yarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyan bir dünyada mutluluğu bulmak için Lancôme "Hayat güzeldir" diyebileceği bir zamanı savunanların cesaretini kutluyor. Mutluluk kolektiftir, ancak her birimiz için çok bireysel ve benzersizdir. Bu evrimin çizgilerini yansıtan La Vie est Belle, cömertlik, özgünlük ve kardeşlik işareti altına yerleştirilmiş yeni bir koku ile bugünün kadınına hitap ediyor. Kolektif bir mutluluk vizyonundan ilham alan bu yeni koku, Lancôme'un mesajının gücünü kutluyor ve eşsiz titreşimini kokuya çeviriyor.


La Vie est Belle'nin iris imzasına coşkulu bir övgü

La Vie est Belle, yeni bir varyasyonda ikonik irisine saygı duruşunda bulunuyor. Büyüleyici bir formül ile La Vie est Belle Iris Absolu, klasik Eau de Parfum'un koku imzasını yeniden tasarlıyor. Orijinal formülden on kat daha fazla konsantre yapıya sahip olan iris, La Vie est Belle Iris Absolu'nun merkezinde yer alıyor. Parfümerinin en değerli bileşenlerinden biri olan bu kök, bu kompozisyona benzeri görülmemiş bir yoğunluk ve izine parıldayan bir canlılık veriyor. Işıltılı bir açılıştan sonra ciltteki tüm nüanslarını ortaya çıkarıyor: Sulu bir frenk üzümü akoru, güneşli bir yaz gibi ılık, sütlü incir akoruna taze bir dokunuş katıyor. Bir paçuli akorunun derin duygusallığı ve La Vie est Belle'in özü olan gurme notanın son derece bağımlılık yaratan karakteri ile canlanan bu yeni varyasyon, karşı konulamaz bir şekilde etrafa yayılan kalıcı bir neşe duygusu uyandırıyor.


Sonsuza kadar sürecek sonsuz bir kristal gülümseme

Orijinal şişenin tasarımcısı ve yaratıcısı Catherine Krunas, bu yeni varyasyon için simgesel kristal gülümsemeyi yaratıcılık ve işçiliği birleştirerej yeniden yorumluyor. Sonsuza kadar şişeye kazınmış, çoğaltılmamış gülümsemesi sonsuz bir dalga gibi dışarıya doğru yayılıyor. Yeni kampanyada mutluluk saçan tüm Lancôme kadınlarının gülümsemelerini yansıtan bu ürün, La Vie est Belle Iris Absolu'ya göre mutluluk vizyonunu tercüme ediyor: paylaşıldıkça sonsuza dek büyüyen bir duygu.          


Her zaman çağdaş bir mutluluk

Lancôme, çağdaş kadınları neyin mutlu ettiği konusunda her zaman keskin bir anlayış geliştirmiştir. Parfümcü ve Lancôme kurucusu Armand Petitjean, gerçek özlemlerini karşılayacak kreasyonları hayal etmenin bir zorunluluk olduğuna inanıyordu. Lancôme'un kurucusu La Vie est Belle'in tekil mirasına sadık kalarak, sürekli evrim halindeki ‘mutluluğun’ çizgilerini çiziyor. Kararlı bir şekilde çağdaş, olağanüstü bir başarıya dönüşen La Vie est Belle, 2022 yılında 10. yılını kutlayan, Lancôme için IPSOS enstitüsü 7 Avrupa ve Amerika ülkesinde mutluluk durumu hakkında önemli bir çalışma yürüttü.

Çalışma, kişisel ve dışsal kısıtlamaları bir kenara koyarak mutluluğun peşinden koşmanın kolay bir görev olmadığının altını çiziyor: özgürlük, görüşülen insanların yarısından fazlası için mutluluğun en önemli bileşeni olarak karşımıza çıkıyor. Çalışmanın altını çizdiği bir diğer önemli gerçek, bunun gerçekleşmesi için kolektif bir yolculuk olma ihtiyacıdır, özellikle de her birimizin mutluluğumuzun ilk kışkırtıcısı olduğunu açıkladığında. La vie est belle'nin devreye girdiği yer burası, bize denemeye cesaret etmemiz gereken itici gücü veriyor.

Bu çalışma, her zaman daha dijitalleşen bir dünyada, dörtte üçünün gerçek hayattaki sosyalliğin en önemli olduğuna inandığını ortaya çıkardı ve bu, Lancôme'a La Vie est Belle için yeni bir bölümün kalbine sosyal bağları yerleştirme konusunda ilham verdi. Mart 2023'te güncellenmiş bir çalışma yaklaşırken, Lancôme dünya çapında milyonlarca kadın tarafından sevilen ve paylaşılan evrensel bir mutluluk, iyimserlik ve beraberlik amblemi haline gelen simgeleri kutluyor.

Lancôme'un kadınları neyin mutlu ettiğine dair gözleminin rehberliğinde ve tüketicinin ruh haliyle bağlantılı, birlikte hayatın daha iyi olduğuna inanan La Vie est Belle 2023 kampanyası, bu ikonik kokunun hikayesinde yeni bir sayfa yazıyor. Kolektif ve çeşitli bir mutluluk vizyonunu kutlayan, çağdaş inançlarla yankılanan yıkıcı bir kampanyayla desteklenen bu koku, yoğun izinden büyüleyici şişesine kadar paylaşıldıkça daha da büyüyen bir mutluluk fikrini somutlaştırıyor.

Lancôme'un simgesi her zamankinden daha fazla, bunun bir kokudan çok daha fazlası olduğunu gururla onaylıyor: bu bir mutluluk amblemi. Dünya çapında sürekli büyüyen bir kadın topluluğu için bir koku manifestosu. Lancôme’un şarkısına eşlik eder misin?


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.