YENİ BİR GÜNEŞ DOĞUYOR

Gösterişe gerek duymayan ama görmezden gelinemeyen kadınlar için yeni bir parfümDünyanın güzelliğini uyandırıyor ve ortaya çıkarıyor ışık; canlı ve cansız varlıkların doğasını yüceltiyor. Her birimize en iyi halimizi gösteriyor. Canlı ve cansız varlıklara şefkat göstererek onlara hayat veriyor. Gözlerimizi aydınlatıyor, burnumuzun direğini sızlatıyor, dudaklarımıza dokunup geçiyor ve cildimizin her bir gözeneğini gıdıklıyor. Kısaca bizi büyülüyor... 
Işığın kendisi adeta hayat. Ve her gün kadınların güzelliklerini ve sonsuz ifade şekillerini ortaya çıkaran bu ışık, bu doğuş, Hermès'in parfümlerin en vazgeçilmezini yaratmak için yakalanıyor. Karşınızda Jour d'Hermès!
Bonnard ya da Théodore Chassériau'nun tablolarından fırlamış gibi yaşam ve sağlık dolu, heybetli, dayanıklı; Botticelli tarafından resmedilmiş gibi narin, ışıldayan; Japon resimlerindeki gibi sahte bir tevazu içerisinde zarif, ince kadınlar; öyle görünmemelerine rağmen güçlü kadınlar, gösterişe gerek duymayan fakat görmezden gelinemeyen kadınlar... Düzenli, samimi, misafirperver kadınlar, neşeli, süslü kadınlar, başka insanlara, sevgililere, arkadaşlara, çocuklara, atalarına ihtiyaç duyduğunu itiraf edebilecek kadar kendilerine güvenen, oldukları gibi görünmek için hileye ihtiyacı olmayan, hayaller ve düşler kuran duygusal kadınlar, özgürlüğüne kavuşmuş kadınlar; inadına kadınlar.