Yılbaşı Büyüsü

Francis Kurkdjian ile bu özel dönem, çiçeklerin ve renklerin cümbüşü arasında, büyülü gerçekliğin melodik ve kokulu bir şarkıya dönüştüğü büyüleyici bir hikâye haline geliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Kasım 2023
Yılbaşı Büyüsü

Yılbaşının heyecan verici beklentilerinden ilham alan Francis Kurkdjian’ı, bu yılbaşında saf beyaz karlarla kaplı muhteşem bir Fransız bahçesindeki güzel bir seranın ortasında, piyanoda Mozart’ın The Magic Flute’ünden “Papageno Papagena”yı çalarken görüyoruz. Müzik notaları sera kubbesinin üzerinde yükselirken, iki küçük aşk kuşu onun etrafında uçuşuyor ve metronomun üzerine konarak şarkının ritmini ve temposunu bölüyor. Dışarıda çok sayıda rengarenk çiçek aniden açıp bahçeyi çılgın bir müzikal çağlayanla kaplarken, müzik neşeyle hızlanıyor. Maison’un parfüm şişeleri kar tanelerinin arasından neşeyle ortaya çıkıyor ve en ikonik silajlar, kış gününün ışığında parlıyor. Büyük günü sabırsızlıkla beklerken, bizi bu olağanüstü bahçede dolaşmaya, hoş kokulu hediyeleri toplayıp ağacın altına yerleştirmeye davet eden sahne hazır. Siz de bu yılbaşı, Maison Francis Kurkdjian’ın sunduğu ‘limited edition’ ürünleriyle sevdiklerinizi veya kendinizi şımartın.

Maison Francis Kurkdjian’ın kokulu mumları sihirli bir dekora son bir dokunuş yapıyor. Mumlar, keyif veren kokularının yanı sıra gölge ve ışık dünyasını aydınlatıyor. Bu yılın temasında ikisi yeni, üç ‘limited edition’ mum mevcut. Rose des neiges, keskin ahududu gurme notaları ile gülün yumuşaklığını bir araya getirerek bir kış bahçesinin tazeliğini sunarken, Jasmin d’hiver, mangonun dolgunluğuyla harmanlanan yasemin notalarıyla karla kaplı bir bahçenin güzelliğini zarif bir şekilde aktarıyor. Simgesel hale gelen Mon beau Sapin mum, ormanda hoş kokulu bir yürüyüşü çağrıştıran hafif köknar silajıyla geri dönüyor. Seramik kavanozlardaki mumların her biri, yılbaşının büyüsüyle parlayarak kışın en güzel anlarını aydınlatacak.

Yeni Yıl Ruhunu Yaşamak İçin Rouge à l’or

Yılbaşı, mutlu anlar yaşamak ve dilekleri gerçekleştirmek için bir fırsat. Maison Francis Kurkdjian’ın yeni ürünlerinden Baccarat Rouge 540 Body ritual set’te 35 ml’lik scented body oil, scented hair mist ve sparkling body oil bulunuyor. Aynı parlak ve yoğun kokuyu sunan, imza niteliğindeki kırmızı kutuda Baccarat Rouge 540’ın bu üç göz kamaştırıcı çeşidi yer alıyor. 

Bu  ürünler, birbirini aynı yoğunlukta ve benzersiz güçle güzel bir şekilde tamamlayan ultra değerli hoş kokulu dokular ve ritüeller. Scented body oil’de duyusallık ve zenginlik uyum içinde birleşiyor. Baccarat Rouge 540’ın büyüsü ve dolgunluğuyla cildi yumuşatmak ve ona hoş bir koku vermek için sadece birkaç dairesel hareket yeterli. Scented hair mist ile kokunun çiçek, amber ve odun notaları, başınızın her hareketinde havayı müthiş bir kokuyla doldururken, hafif dokusu ve güçlü aroması saça eşsiz bir çekicilik kazandırıyor. Duyusal yolculuk sparkling body oil ile doruğa ulaşıyor. Bir kez uygulandığında, koku ve cilt arasındaki duyusal karşılaşma, cilt üzerinde zarif kokulu ve parıldayan bir katman oluşturan 24 karatlık altın parçacıklarının varlığıyla daha da güçleniyor. Duyuların bu gerçek simyasında dokunma, koku ve görme duyuları aynı anda uyanıyor. Yılbaşı gecesi ve gelecek yılın her gününde sayısız yıldız gökyüzünde parlayacak. 

Maison Francis Kurkdjian’ın yılbaşı için hazırladığı koleksiyonlara 1 Kasım 2023’ten itibaren Beymen mağazalarından ve Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz. SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.