DEĞİŞİM VAKTİ: 2021’İN FAVORİ SAÇ STİLLERİ

Yeni yılı belirleyen 10 saç stili…

2021’de büyük değişimlere ihtiyacımız var. Evet… Birçok şey kontrolümüzde değil ancak biraz da olsa kontrolde hissetmek için saçlarınızdan başlayabilirsiniz. 2020’nin çoğu DIY saç kesimleri, evde saç boyama seansları veya “Böyle uyandım” saç stilleri ile geçti. Yılın çoğunluğunda güzellik merkezlerinden ve kuaförlerden uzak kalırken, saçlarımız konusunda çok daha deneysel olduk. Saç stilimizi yaratıcı bir projeye dönüştürdüğümüz 2020’deki tema 2021’de de devam ediyor. 2021’in saç stilleri cesur kesimler ve renkler ile dolu diyebiliriz. Aynı zamanda önceki yıllara kıyasla daha zahmetsiz saç stillerinin öne çıktığı yeni yılda, odak noktamız saç rengine ve kesimlerine dönüyor. 

Fazla uğraş gerektirmeyen saç kesimleri ile doğallık vurgulanırken, uyandığınız an ‘hazır’ görünen saçlara yöneliniyor. Son yıllarda doğal dalgaların trend olduğunu görmüştük ancak 2021’de kabarık, elektriklenen hatta dağınık saçlar moda! Kısacası kıyafetlerdeki konfor teması saç stillerinde yankılanıyor diyebiliriz. Saç stilleri konusunda daha rahat olduğumuz yeni yılda, büyük değişimleri renklerde yapabilirsiniz. Pembeler ve süper koyu kahvelerin öne çıktığı 2021, bizi bir uçtan diğer uca taşıyor. 

2020’nin son aylarında Instagram sayfalarımızı dolduran perde kaküller ile başlayan 2021 saç trendleri arasında ünlülerin favorisi olan punk/grunge ‘mullet’ kesimi de var. Bir trend ile 70’lere bir başka trend ile 90’lara seyahat ettiğimiz 2021 saç trendleri, tüm zevklere uyum sağlıyor! Büyük ama aynı zamanda zahmetsiz saç değişimlerine hazır olun. “Yeni yıl yeni ben” demeyi en çok istediğimiz sene 2021 olabilir! Bu nedenle değişime önce kendimizden başlıyoruz.

Fotogaleride 2021’in 10 saç trendini inceleyebilirsiniz…