ANNELER GÜNÜ İÇİN AVEDA'DAN DÜŞÜNCELİ BİR HEDİYE

Annenize Aveda’nın doğal içerikli, vegan ve yüksek performanslı saç bakım ürünleriyle sürdürülebilir bir hediye verin.

Bu Anneler Günü’nde Aveda’nın çevreye özen gösteren, sürdürülebilir kişisel bakım hediyeleriyle annelerinizi ve hayatınızdaki anne figürlerini onurlandırabilirsiniz. Hem saçları hem de cildi yüksek performanslı, vegan ve hayvan dostu ürünlerle yumuşatan, duyularını doğal türevli içeriklerle canlandıran bakımlarla tüm anneleri kutlayın ve şımartın.

Omega-5 bakımından zengin, nar yağı içeriğiyle 72 saat boyunca saçı nemli tutan Aveda'nın Nutriplenish Koleksiyonu ile neme doymuş ve gözle görülür şekilde daha canlı saçlar hediye edebilirsiniz. %98 doğal türevli1 Nutriplenish Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi ile annenizin saçını UV’den ve ısıyla şekillendirmeye karşı hasardan korumaya yardımcı olun!

Botanical Repair Hafif ve Zengin Dokulu Maskeler ile yoğun bir saç onarım bakımı ile bu yılı anneniz için maske yılı yapabilirsiniz. Gücünü bitkilerden alan Botanical Repair Yıpranmış Saçlar için Onarım Maskeleri, sadece bir kullanımdan sonra dahi gözle görülür şekilde daha yumuşak, daha parlak ve daha canlı saçlar için anında güçlendiren ve saç içinde bağ oluşturan lüks bir krem formüle sahip. Invati Advanced Yoğun Dolgunlaştırıcı Maske ile saç dökülmesi ve incelmiş saç teli problemi yaşayan annelerinizi şımartmaya devam edin. 

Aveda'nın Cherry Almond Saç ve Vücut Bakımı ile annenizin hem saçlarına hem de cildine yumuşaklık ve parlaklık hediye edebilirsiniz. Kiraz çiçeği özü ve badem yağı içeriğiyle saçınızı ve cildinizi yumuşatırken, içerisinde yer alan 38 adet saf çiçek ve bitki özünden oluşan ikonik tatlı çiçek aromasını deneyimlemeye hazır olun.