ARIANA GRANDE’NİN YENİ SAÇ RENGİNE İLK BAKIŞ

Grande, Wicked filmi için ikonik sarışın Glinda’ya dönüşüyor.

Buse Saray BUSE SARAY 27 Ekim 2022
ARIANA GRANDE’NİN YENİ SAÇ RENGİNE İLK BAKIŞ

Ariana Grande, Glinda'yı oynadığı Wicked'in film uyarlaması üzerinde çalışmaya devam ederken yeni saçına dair ilk bakışı paylaştı. Grande'nin, karakteri ikonik sarışın Glinda yani “Kuzeyin İyi Cadısı” için taze bir saç dönüşümü yaşadığı görünüyor.Instagram'da yayınlanan yeni fotoğrafta, Ariana’nın koyu renkteki saçlarının yakında canlandıracağı iyi cadı ile çok uyumlu hissettiren ışıltılı kremsi bir vanilya sarısına dönüştüğü göz çarpıyor.Grande paylaştığından beri gönderiyi 5 milyondan fazla kişi beğendi. Sevimli altın ve inci damla küpelerine atıfta bulunarak resme "Yeni küpeler" yazdı, ancak açıkçası yeni saç rengi fotoğrafın merkezinde ve yorumlardaki ana konuşma konusuydu. İmza atkuyruğu ile yandan çekilen fotoğrafta Grande makyajsız görünüyor, ancak kaşları yeni saç rengine uyacak şekilde boyanmış gibi görünüyor. Gönderiye göre, saç dipleri biraz daha koyu ve küllü gözüküyor.

Grande'nin “İyi Cadı” olarak çıkışını beklemek için daha bir yılımız var. Açıkçası, Wicked'in film versiyonunun sahne versiyonunun belirlediği örneklere her yönüyle sadık kalmasını bekleyemeyiz. Ancak 1939 filmindeki Billie Burke de dâhil olmak üzere Glinda her zaman sarışındı.  
Bu Grande'nin ilk sarışın oluşu değil. Daha önce çok sayıda açık saç rengi denemişti, bunlara birkaç platin sarısı denemesi ve koyu renk saçlarını havalı bir sarıyla harmanlayan bir dizi ombré de dahil. Ayrıca, Thank U, Next için tekrar koyu renge dönmeden önce soluk sarı bir renk kullanmıştı.

Grande, Londra'da film üzerinde çalışırken sosyal medyada oldukça sessiz bir profili tercih etti. En son 11 Ekim'de filmin üretim zamanından görüntülerden oluşan bir galeride, Elphaba'yı oynayan Cynthia Erivo ile bir fotoğrafını paylaştı. Saçları o zamanlar imzası olan koyu kahverengiydi.
Grande, 4 Kasım 2021'de Glinda olarak rol alacağını Instagram'da duyurdu. “Çok şükür 💘 @jonmchu @cynthiaerivo @wickedmovie” yazdı.
ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.