BEBEKLER İÇİN EN HASSAS TEMİZLEYİCİ ARTIK TÜRKİYE’DE

OlgaCola Milano Ultra Gentle Wash şampuan, hassas bebek ciltleri için geliştirildi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Aralık 2022
BEBEKLER İÇİN EN HASSAS TEMİZLEYİCİ ARTIK TÜRKİYE’DE

İtalya’da uzmanlardan oluşan bir ekiple, yıllar süren AR-GE çalışmaları sonucunda, hassas bebek ciltleri için geliştirilen OlgaCola Milano Ultra Gentle Wash şampuan artık Türkiye’de.Lüks anne-bebek ürünlerinin bulunduğu noktalarda satışa sunulan, yeşil biyoteknoloji ürünü şampuan, prebiyotik ve probiyotikler, GSH güçlendirici içerikler ile botanik biyoteknolojiler kullanılarak üretildi.

Atopik bebek ciltleri koruma altında!

Tamamen vegan olan, insana ve tüm ekosisteme zararlı olabilecek hiçbir bileşen içermeyen şampuan, OlgaCola Milano’nun uzmanlığında, dünyanın dört bir yanından gelen botanik özler, algler ve mikroorganizmalardan elde edilen ultra konsantre güçlendiriciler ile üretildi. Ürünün ilk uygulamadan itibaren cildi yatıştıran, sakinleştiren ve cilt kızarıklığını önleyen yüksek teknolojili formülasyonu, bebeklerin doğal mikro florasını dengeleyerek koruma altına alıyor.

Sebum İyileştirme Kompleksi

Şampuanda kullanılan fitokompleksler cildin lipid bariyerini onarıyor, çok kuru ve irrite olmuş cildin onarılmasına yardımcı oluyor ve cildin bariyer işlevini destekleyen hidrolipid tabakasını iyileştiriyor. Bu kompleks, tüm OlgaCola Milano’nun tüm ürünlerinde bulunuyor.

Ben tamamen yeşilim!

Ürünün ambalajı da şeker kamışından elde edilen ve yenilenebilir biyo-bazlı polietilen olan GREEN PE'den yapıldı.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.