DAKOTA JONHSON’I TANIYABİLECEK MİSİNİZ?

Hollywood’daki sarı saç trendi artış gösteriyor!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 27 Aralık 2022
DAKOTA JONHSON’I TANIYABİLECEK MİSİNİZ? Getty Images

Dakota Johnson’ın imzası haline gelen kahverengi saçları ve mükemmel kakülleri çoğumuza kakül stili için ilham kaynağı oldu. Dakota Johnson’ın zahmetsiz bir şekilde harika saçları olmasını kıskanıyor muyuz? Eh biraz! O nedenle Johnson’ın en yeni fotoğraflarını gördüğümüzde oldukça şaşırdığımızı itiraf etmeliyiz. “Dakota? Bu gerçekten sen misin?” dedirten yeni fotoğraflarda Johnson’ı şu ana kadarki en kısa saç stili ile görüyoruz. Üstelik bununla kalmıyor, Johnson artık sarışın!


Saçlarını kısaltsa ve boyatsa da ikonik kaküllerinden vazgeçmeyen Johnson, bize ‘Barbie’ stili temasını yansıtıyor. Daha önce de sarı saç deneyen Johnson, ilk büyük film deneyimi olan ‘The Social Network’ filminde sarışındı! Bundan sonra daha birçok filmde yer alan Johnson, çoğunlukla uzun ve kahverengi saçlarıyla karşımıza çıktığı için bunu tamamen unutmuş olmanız çok normal. Johnson’ın sarı saçlarıyla annesi Melanie Griffith’i andırdığını da söylemeden edemeyeceğiz. 

Johnson’ın yeni saçlarını ne kadar çok beğensek de, bu stilin yeni bir film olduğunu söylemeliyiz. Kısacası Johnson’ın bu saçları geçici… ‘Daddio’ adlı yeni filmin setinde görüntülenen Johnson’ın bu saç stilinin sadece yeni karakteri için olduğunu tahmin ediyoruz. Ancak yine de platin sarılarının ünlü dünyasında oldukça popüler olduğu kesin! Kısa bir süre önce Bella Hadid ve Vanessa Hudgens de oldukça açık tonlara yönelmişti. Tesadüf mü? Pek sanmıyoruz!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.