Dyson Saç Düzleştirmenin Kurallarını Yeniden Yazıyor

Her saç tipi için kusursuz düzleştirme sa��layan Dyson Airstrait ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Şubat 2024
Dyson Saç Düzleştirmenin Kurallarını Yeniden Yazıyor

Saç şekillendirme konusunda pratik ve saçı yıpratmadan çözümler sunarak hayatı kolaylaştıran Dyson, yeni Airstrait saç düzleştirici ile karşımızda. Her saç tipi için ıslaktan kuruya düzleştiren Dyson Airstrait, saçların gücünü ve sağlıklı görünümünü koruyarak doğal ve düz bir stil elde etmeye yardımcı oluyor.   

Saç Şekillendirirken İçimiz Rahat!

Dyson saç bakım ürünlerinin en dikkat çeken özelliği, şekillendirme süresince ısı kaynaklı hasara karşı koruma sunması. Dyson Airstrait saç düzleştiricide de akıllı ısı kontrolü bulunuyor ve cam termistörler, ısı hasarını önlemek ve saçın doğal parlaklığını korumak için hava akımının sıcaklığını saniyede 30 kez ölçüyor. Böylece saç şekillendirme sırasında en büyük korkumuz olan yıpranma problemine karşı çözüm sunuyor. 

Dyson Airstrait optimum düzeyde ısı ve kontrollü hava akımı kullanarak saçı şekillendirmeyi başarıyor. Hava ile şekillendirme, hacim ve hareketi korurken düz stillerin oluşturulmasına olanak tanıyor. Dyson Airstrait gücünü, güzellik teknolojilerinin kalbinde yer alan ve özel olarak tasarlanan Hyperdymium motordan alıyor. Küçük ve hafif Hyperdymium motor, saçı ıslak haldeyken aynı anda kurutmak ve düzleştirmek için gereken hava akımını üretecek kadar güçlü.

Pürüzsüz ve Parlak Saç Telleri

Dümdüz pürüzsüz ve parlak saçları kim istemez ki? Dyson Airstrait, kollarında bulunan iki adet 1,5 mm açıklık sayesinde, havayı bu kanallarda hızlandırarak aşağı doğru iki yüksek hızlı hava akımı oluşturuyor. 45 derecelik bir açıyla yansıtılan bu akımlar, odaklanmış tek bir hava akımı yaratmak üzere birleşiyor ve saçı kuruturken kontrollü bir şekilde düzleştirmek için aşağı doğru bir güç oluşturuyor. Bu yönlendirmeli hava akımı, pürüzsüz ve parlak bir görünüm için saç tellerinin hizalanmasına yardımcı oluyor. 

Her Moda Uygun Şekillendirme

Dyson Airstrait saç düzleştirici, 'Islak' ve 'Kuru' şekillendirme modları ve stilinizi sabitlemek için 'Soğuk Hava' moduna sahip. 'Islak' ve 'Kuru' modlar, en iyi sonuçlar için özel ısı ve hava akımı kombinasyonuyla önceden ayarlanmış. 

'Islak' modda; 80°C, 110°C ve 140°C olmak üzere üç ısı ayarı arasından, 'Kuru' modda ise 120°C veya 140°C arasında seçim yapabilir veya bir üst mod olan "Boost" modunu seçebilirsiniz. Hava akımı kontrolü için düşük hız ve yüksek hız olmak üzere iki hız ayarının yanı sıra soğuk havayla sabitleme ve saç diplerini kurutma modu da bulunuyor.
 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.