Dyson'ın Beklenen Ceramic Pop Rengi Geliyor!

Yeni özel seri saç bakım ürünleri, Dyson teknolojisini piyasaya süren ilk ülke olan Japonya'da satılan Dyson G-Force elektrikli süpürgenin renginden esinleniyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Aralık 2023
Dyson'ın Beklenen Ceramic Pop Rengi Geliyor!

Dyson, 2023 hediye sezonu için saç bakım serisine sınırlı sayıda üretilen Ceramic Pop rengini ekliyor. Yeni yılı kutlamak için özel olarak geliştirilen Blush Pink, Mandarin ve Verdigris tonları Dyson SupersonicTM saç kurutma makinesi, Dyson AirwrapTM multi-styler ve Dyson CorraleTM saç düzleştiriciyle kullanıcılarla buluşuyor.

Bu cesur renk kombinasyonu, Dyson'ın ilk üretilen ve 1980'lerde Japonya'da satılan elektrikli süpürgesi G-Force'un renginden ilham alınarak tasarlandı. O dönemde piyasada bulunan hiçbir ürüne benzemeyen ve evlerde dikkat çeken Dyson'ın renk geliştirme anlayışı bugün de devam ediyor.

Dünyaca Ünlü Blackpink Grubunun Yıldızı JISOO, Dyson Elçisi Oldu

Küresel teknoloji şirketi Dyson, sınırlı sayıda üretilen özel seri Ceramic Pop saç bakım ürünlerini dünyaca ünlü K-pop grubu Blackpink’in solisti JISOO’nun Dyson elçisi olduğunu duyurarak kutluyor.

Dyson Elçisi JISOO, "Günlük olarak kullandığım Dyson Saç Bakım ürünlerinin elçisi olduğum için gerçekten heyecanlıyım. Saçlarımın sağlığını korumakla fazlasıyla ilgileniyorum. Dyson Saç Bakım ürünlerinin akıllı ısı kontrolü, aşırı ısıdan kaynaklanan saç hasarını önlüyor ve sağlıklı saçların zahmetsizce korunmasına yardımcı oluyor. Dyson ürünleri benim için her zaman vazgeçilmez olmuştur; bu ürünler daha az çabayla kolay ve muhteşem saç şekillendirmeleri yapmama yardımcı oluyor." dedi.

Dyson’ın Ceramic Pop özel serisi, Aralık 2023 itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.