Farklı Stillerin Tadını Çıkarın

Biz kadınlar saçlarımızda yeni şekiller yaratmaya bayılırız.

IONTEC'li Braun Satin Hair 7 Serisi ürünlerinde bulunan iyon püskürtme sisteminin yaydığı  iyonlar, her bir saç telini sarar ve havadaki nem parçacıklarını çekerek saçınızın şekillendirme sırasında kaybettiği nem dengesini geri kazanmasını sağlar.

Sağlıklı Düzleştirmeyle Işıldayan Saçlar: Satin•Hair 7 Saç Düzleştirici
İster günlük hayatta, ister davetlerde, canlı, parlak ve sağlıklı görünen dümdüz saçlarla ışıldamanın keyfi bambaşkadır.

Üstelik bu hiç de zor değil! IONTEC'li Satin-Hair 7 saç düzleştirici, yaydığı iyonlar sayesinde saçınızın şekillendirme sırasında kaybettiği nemi geri kazandırırarak kurumayı önler, daha sağlıklı bir görünüm ve mükemmel sonuçlar sağlar. Sihirli Dokunuşu Keşfedin: Satin•Hair 7 Brush
Mükemmel şekillendirilmiş saçlarla güne başlamanın mutluluğu tartışılmazdır. Fakat saçınız gün içinde bu görünümünü yitirir. Şimdi her an, her yerde tek bir dokunuşla mükemmel saçlara tekrar ulaşmak çok kolay. Braun Satin Hair Brush, IONTEC teknolojisiyle saçınızın elektriğini alır, dikişsiz fırça kıllarıyla sürtünmeyi en aza indirerek fırçanın saçlarınızın arasından kolayca kaymasını sağlar. Böylece sağlıkla parlayan mükemmel görünümlü saçlara anında ulaşırsınız. El çantasına sığabilecek şekilde tasarlanmış Satin Hair Brush'ın faydasını bir kez görüp hissettiğinizde, siz de yanınıza Satin Hair Brush'ı almadan evden çıkmayacaksınız!.