Fiyonk Hakimiyeti

Fiyonk saç aksesuarları, sezonun güzellik trendlerinde yaratıcı ve sofistike bir yer ediniyor.

Buse Saray BUSE SARAY 03 Nisan 2024
Fiyonk Hakimiyeti Getty Images

Kapak Fotoğrafı: Chanel Haute Couture

Fiyonklar, saç aksesuarlarının klasikleşmiş unsurlarından biridir, ancak bu sezonun trendlerinde başroldeler... Zarafetin ve feminenliğin yeni simgesi haline gelen fiyonk saç aksesuarları, güzellik anlarına sofistike bir oyun katıyor.Bir klasik olan fiyonk saç aksesuarları; estetiğin ve yaratıcılığın buluşmasıdır. Bu ikonik güzellik detayı, hem şıklık hem de kişisel ifade imkanı sunuyor.

Chanel Haute Couture


Fiyonk saç aksesuarları, herhangi bir saç stiliyle mükemmel uyum sağlar. Sade bir at kuyruğunu veya zarif bir topuzu hemen şık bir görünüme dönüştürebilirler. Hem gündüz hem de gece kullanıma uygun olan bu aksesuarlar, herhangi bir kıyafetle mükemmel bir uyum sağlar.

Klasik ve romantik bir tarzı sevenler için ince dantel veya kadife fiyonklar harika bir seçenek olabilirken, daha modern ve cesur bir tarzı tercih edenler için metalik veya parlak renklerdeki fiyonklar daha uygun olabilir. 
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.