Flörtöz Kıvrım

Doğal ve kadınsı bir güzellik anı sunan kıvrık saç uçlarının dönüşünü müjdeliyoruz!

Buse Saray BUSE SARAY 22 Nisan 2024
Flörtöz Kıvrım Getty Images

Güzellik dünyasında her dönem bir yenilik dalgası eser. Ancak bazı trendler, sadece geçici bir çılgınlık olmanın ötesine geçer ve zamana meydan okur. Son zamanlarda parıltılı bir şekilde yükselen ve doğal zarafetin kapılarını aralayan bu trendlerden biri ise uçları kıvrık saçlar...2000'lerdeki şık saç ucu kıvrımlarının yeniden dönüşünü müjdeleyen güzellik anları, ekstra kadınsı ve flörtöz bir his sağlıyor. Saçların uçlarına doğal bir kıvrım ekleyerek yaratılan bu görünüm, sıradan dalgalı saçlardan çok daha sofistike ve çağdaş bir hava sunuyor.


Bu trendin çekiciliği ise onun kolaylıkla kişiselleştirilebilir olmasında yatıyor. Doğal saç dokusunu vurgulayan bu stil, hemen hemen herkesin yüz şekline ve tarzına uygun... Uçları kıvrık saçlar, sadece günlük bir görünüm değil, aynı zamanda özel günlerde için de mükemmel bir seçenek oluyor. Şık bir akşam yemeğinden plaj partisine kadar her ortama uyuyor.Bu güzellik trendinin arkasındaki felsefe, güzelliği zorlamama ve doğal özellikleri ön plana çıkarmaktan ilham alıyor. Uçları kıvrık saç dokunuşu, güzellik dünyasında yeni bir dönemin habercisi gibi duruyor. Doğallık, zarafet ve kişisel ifade özgürlüğünün ön planda olduğu bu trend herkese kucak açıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.