HACİMLİ SAÇLAR İÇİN BAKIM ÜRÜNLERİ

Hayalinizdeki saçlara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

İnce telli saçlarınız varsa, saçlarınızı şekillendirmek normalden daha zor olabilir! Aynı zamanda maalesef çok saçınızın olması, kalın telli saçlarınızın olduğu anlamına gelmiyor… Yıpranan ve kırılan saç telleri, saçınızın genel görünümünü etkiliyor olabilir. Kalın telli ve hacimli saçlara özeniyorsanız, suçu genlerinize atıp umudunuzu kaybetmeniz gerekmiyor! Zarar gören ve dökülen saçları hedef alan saç bakım ürünleri, daha hacimli ve canlı saçlara kavuşma hayallerinizi gerçek yapıyor. 

Saçlarınızı taradığınızda veya yıkandıktan sonra elinize tutam tutam saçlar geliyorsa, bunu önlemenin zamanı geldi! Saç diplerinden köklerine kadar saçınızın her noktasını iyileştiren bakım ürünleri ile kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kabarık ve canlı görünümlü saçlara kavuşmak düşündüğünüzden daha kolay. Tek bir ürün ile veya birkaç serum ve maskenin birleşimi ile hayalinizdeki sonuçları elde etmek için aşağıda sizin için seçtiğimiz saç bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz…

Hair Rituel Le Spray Volume Saç Bakımı, 571.50 TL SISLEY sevil.com.tr

Yıpranmış ve zarar görmüş saçları hedef alan bu ürün, dolgunlaştırıcı reçine içeriği ile saçlarınıza hacim kazandırıyor. Pirinç köpeği proteinleri, B5 vitamini, shea ve morina yağları içeren bu ürün, uygulandığından itibaren saçlarınızı kökten uca güçlendiriyor. 

Saç Dökülmeleri İçin Bakım Ürünü, 364.30 TL SENSAI harrods.com

Saç derisindeki kan dolaşımını hızlandıran bu krem, saçlarınızı besleyerek ince telli saçlarınıza hacim kazandırıyor. Saçlarınızı beslerken güçlendiren bu ürün ile saç dökülmelerinden kurtulabilirsiniz!

Güçlendirici ve Nemlendirici Yağlı Saç Kremi, 245 TL KIEHL’S kiehls.com.tr

Kuru ve zarar görmüş saçları hedef alan bu ürün, içerisindeki zeytin meyvesi ve avokado yağları ile saçlarınızı besliyor. Saç kırılmalarını %75 oranda azaltan bu krem, saç tellerini onararak güçlendiriyor. 

Güçlendirici Krem, 185 TL BUMBLE & BUMBLE sephora.com.tr

Saçlarınızı şekillendiricilerin ısısından koruyan bu saç kremi, emblica teknolojisi ile tüm saç tellerinin hacim ve dolgunluk kazanmasına yardım ediyor. 

Shea Yenileyici Saç Maskesi, 103.92 TL THE BODY SHOP thebodyshop.com.tr

Kuru saçları beslemek için kullanılan shea yağı içeren bu saç maskesi, yıpranmış saçlarınızı besleyerek canlandırıyor. Daha sağlıklı ve hacimli saçlara kavuşturan bu maske aynı zamanda kakao ve hindistan cevizi yağları içeriyor. 

Canlandıran ve Yenileyen Saç Maskesi, 454.88 TL CHRISTOPHE ROBIN saksfiftheavenue.com

Aşırı yıpranmış saçları hedefleyen bu maske, köklerden uçlara kadar kalıcı bir etki sağlıyor. Antioksidanları ve incir çekirdeği yağı ile saçları güçlendiren bu ürün, hacimli ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlıyor. 

Pure Abundance Hacim Verici Şampuan, 447 TL AVEDA beymen.com

Organik akasya sakızı içeren bu şampuan, sağlıklı, yumuşak ve hacimli saçlara kavuşmanızı sağlıyor. 

Gold Lust Onarıcı ve Yenileyici Krem, €186.27 ORIBE net-a-porter.com

Yıpranmış saçlarınızı bu krem ile eski canlılığına kavuşturabilirsiniz! Argan, maracuja ve shea yağları ile tüm saç tellerinize işleyen bu krem, saçlarınızı güçlendirerek kırık uçları azaltıyor. Daha hacimli ve sağlıklı saçlara kavuşmak hiç de zor değil!

Adenogen Saç Bakım Ürünü, 390 TL SHISEIDO brandroom.com.tr

İncelen saçlarınızı eski gücüne kavuşturan bu ürün, saç diplerinden köklerine kadar etkili! Yeni ve geliştirilmiş formülü ile sağlıklı ve hacimli saçlara ulaştıran bu ürünü sabah ve akşamları uygulayabilirsiniz. 

Aromachology Hacim ve Dolgunluk Veren Saç Derisi Serumu, 187 TL L’OCCITANE loccitane.com.tr

Formülünde 5 yağ içeren bu serum, güçlendirici amino asitleri ile saçlarınıza dolgunluk ve güç veriyor. Saç derisine masaj yaparak uygulanan bu ürün, saçın mikro dolaşımını hızlandırarak saç kırılmasından kaynaklı dökülmeleri azaltıyor. 

Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Saç Bakım Kürü, 109.43 TL YVES ROCHER yvesrocher.com.tr

Saçlarınızın güçlenmesini ve yenilenmesini hızlandıran bu bakım kürü ile daha gür ve canlı saçlara kavuşabilirsiniz. Aga otu içeren serum, zengin proteinlerle saç diplerinizdeki kan dolaşımını hızlandırarak saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısını kontrol altına almanıza yardım ediyor. 

Hacim Kazandıran Köpük, £160 REVITALASH cultbeauty.co.uk

BioPeptin içerikli formülü ile dikkat çeken bu bakım ürünü, antioksidan ve B vitamini ile saçlarınıza ihtiyacı olan besinleri veriyor. İncelen ve yıpranan saçları canlı ve hacimli görünümüne kavuşturan bu ürünü denemelisiniz!