Hızlı Ve Şık Bir Kuaför

Kolayca yapılabilecek muhteşem saç modelleri. Buyurun kanıtlayalım.

SEKSİ ATKUYRUĞU
“Sınıf birincisi” görüntüsüyle saçlarda atkuyruğu moda oldu.
Kullanım şekli: Hafif nemli saçlarınıza, saçlarınızı düzleştirirken biraz da hacim verecek bir ürün uygulayın (FluideTexturisant, Camille Albane) ve saçlarınızı diplerden başlayarak ellerinizle düzleştirerek kurutun. Kafanız aşağıdayken, saçlarınızı istediğiniz bir noktada toplayın ve başınızı kaldırın, atkuyruğunuza ellerinizle ister burgu yapın, ister düzleştirin; ama saçınızın önünden veya yanlarından küçük tutamlar bırakmayı unutmayın.
Önemli detay: Atkuyruğunuzu küçük bukle ve burgularla süslemeyi unutmayın. Kuaför: Lucia Iraci Salon’dan Claudio Belizario. Makyaj: Chanel, Delphine Ehrhart.T-shirt: The Kooples, blouson Iro

BEBEK ÖRGÜSÜ

Dsquared’den Miu Miu’ya podyumlarda sıkça karşımıza çıkan bir model.
Kullanım şekli: Saçınızı gevşek ve düzensiz bir şekilde tokayla bağlayın, modelin seksi havasıda zaten buradan geliyor. Örgüye hafif hacim kazandırmak ve dağınık havasını güçlendirmek için, saç biraz nemliyken sabitleyici bir köpük kullanın,saçı yine düzensiz ve gevşek bir şekilde örmeye başlayın.
Önemli detay: Örmeye sakın ense veya kulak hizasından daha yukarıdan başlamayın; aksi takdirde 80’lere istemeden merhaba demiş olursunuz.