İLKBAHAR 2021'NİN 7 SAÇ TRENDİ

Kaküller, ortadan ayrılan saçlar ve beklenmedik renkler!

I. Karantina dönemi sırasında pembe saçlar veya DIY kakül kesimleri denemiş, II. Karantina döneminde ise saçlarınız ile uğraşmayı tamamen bıraktıysanız el kaldırın! Evet şu an bizim de ellerimiz havada… Puzzle’lardan, ekmek yapımlarından ve dijital tiyatro gösterimlerinin ardından biz de saçlarımıza sarmıştık ancak sonra tüm aktivitelere ara verip kendimizi Netflix’e verdik. Aynaya baktığınızda hafta boyunca “kötü saç günleriniz” artış gösterdiyse artık bir değişiklik yapma zamanı gelmiş demektir. II. Karantina dönemindeki “uğraşamayacağım” modunu İlkbahar 2021’de zahmetsiz şıklığa dönüştürüyoruz. 

Sıcak havaların gelmesi ile birlikte her sene gardırobumuzda ve makyaj koleksiyonumuzda değişimler yapıyoruz. Hal böyle olunca ilkbahar temizliği akımı, saç stilinde de değişim olarak yansıyor. Nedense ilkbahar sezonu ile birlikte hepimizin içinde bir değişim isteği oluyor, 2020 ve 2021 bilinmezlikler senelerinde bile! Ufacık bir değişim veya farklı bir kesim ile tüm hatlarımız öne çıkarken, saç stillerine bu kadar düşkün olmamız çok normal. Yıllardır aynı modeli kullanıyorsanız veya evde kaldığınız dönemde bir DIY saç stili kazası yaşadıysanız İlkbahar 2021 değişim için en ideal zamanlardan biri!

Neyse ki bu sezon değişim dediğimiz zaman ekstra çaba ve uzmanlık gerektiren saç stillerinden bahsetmiyoruz. Geçtiğimiz ayların getirdiği tembellik ile birlikte saç stillerinde de kısa yoldan büyük farklılıklar yaratılmaya odaklanılıyor. Renkli kutu boyaları, doğal dalgalar, uzun kaküller, pixie kesimler ve çok daha fazlası! İlkbahar 2021’in saç trendleri, ufak dokunuşlar ile stilinizi gözle görülür bir şekilde değiştirmenizi sağlıyor. 

Hazır mısınız? Cevabınız “Evet!” ise sizi fotogaleride yeni sezonun 7 saç trendi ile baş başa bırakıyoruz…