Jennifer Aniston’dan İkonik Rachel Saç Kesimine Selam

Aniston, Friends hayranlarının içini ısıtacak bir saç modeli sergiledi.

Buse Saray BUSE SARAY 08 Ocak 2024
Jennifer Aniston’dan İkonik Rachel Saç Kesimine Selam Getty Images

Jennifer Aniston, 81. Altın Küre Ödülleri için Los Angeles'taki Beverly Hilton'a zarif bir giriş yaptı. Bu özel gece için Dolce & Gabbana'dan siyah straplez bir elbise giydi. Elbise, vücuda oturan bir üst kısım ve payetli bir eteğe sahipti. Minimal aksesuar tercih ederek gösterişli bir kolye yerine sadece parıldayan bir çift küpe takmayı tercih etti.
Aniston'ın güzellik görünümüne gelince, Friends eski oyuncusu büyük bir nostaljiyle; imza dirty blonde saçlarını omuz uzunluğunda ve yan kısma ayrılmış bir modelle sergiledi. Son yılların büyük bir kısmında uzun saç modelini sürdüren yıldız, daha kısa bir saç modeliyle sürpriz yaptı. Bu tarz, 90'lı yıllardaki sitcom karakteri tarafından o kadar popüler hale getirildi ki hemen "The Rachel" adı verildi. Tabii ki, Aniston'ın 90'ların kısa "Rachel" saç kesimi büyük bir heyecan yaratmıştı, ancak son yıllarda pek fazla önem verdiği bir tarz değil.


Yaptığı bir röportajda Aniston, saç stilisti Chris McMillan'ı şakayla "başımın belası" olarak tanımlayarak "o lanet Rachel'ı başlatan kişiydi, ki bu benim en iyi görünüşüm değildi" dedi. Ekledi: "Bunu nasıl söyleyeyim? Sanırım gördüğüm en çirkin saç kesimiydi."


Aniston, Televizyon Dizisi - Drama kategorisinde Apple TV+'ın beğenilen draması The Morning Show'u temsil ederek törende yer aldı. Reese Witherspoon'un da yer aldığı dizi, En İyi Televizyon Dizisi - Drama ve Televizyonda Yardımcı Erkek Oyuncu Performansı kategorilerinde iki adaylık elde etti. Apple TV+ dizisinde Alex Levy olarak başrol oynamanın yanı sıra Aniston, aynı zamanda yürütücü yapımcı olarak da görev yapıyor.

Aniston, geçen ay yayımlanan bir röportajda Morning Show'daki meslektaşı Witherspoon ile olan özel bağını konuştu. Aniston, "20'ye yakın yıldır birbirimizin hayatında varız" dedi. "İş birlikçi olmak bizim DNA'mızda var. İş ortaklarıyız. Arkadaşız. Kız arkadaşlarız, hayatta ve aşkta yaşadığımız tüm acıları ve sevinçleri paylaşıyoruz."

 

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.