KÉRASTASE YAZIN YIPRANAN SAÇLARA ÖZEL BAKIM RİTÜELİ SUNUYOR

Yaz aylarında yıpranan ve güçsüzleşen saçlar için bakım ve onarım ikilisi Kérastase Fusio Dose ve Fusio Scrub, saçlarınızı güçlendirip, canlandırırken eşsiz ve pratik bir bakım deneyimi yaşatıyor.

Kérastase’in en sevilen bakım serilerinden Fusio Scrub ve Fusio Dose ürünlerini deneyimlemek için salonlarda kendinizi profesyonel ellere teslim etmenin zamanı geldi. 5 farklı konsantre, 6 farklı booster (destekleyici) içeren Fusio Dose serisi, sadece 5 dakikada saçınızın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir bakım deneyimi sunuyor, hafif yapıdaki formülü ile saçlarda ağırlık hissi bırakmadan saçta gözle görülür sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. 

Sadece salonlarda yapılan Fusio-Dose Ekspress bakım sırasında, öncelikle kişinin saç yapısına göre neye ihtiyacı olduğunu belirleniyor. Kuru, hasar görmüş, boyalı, ince ya da zayıf ve kırılmış saçların ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı hazırlanmış beş farklı konsantreden biri seçildikten sonra saçların ikincil sorununa ve nasıl görünmesini istediğine odaklanılıyor. Destekleyici 6 ürün arasından birini tercih ederek profesyonel ortamda, kendine özel hazırlanmış karışım, kişinin saçlarına uygulanır ve yalnızca 5 dakika bekletilerek istenilen sonuca ulaşılıyor.  

Dilerseniz evde de rahatlıkla uygulayabileceğiniz Fusio-Scrub saç peelingleri ise, profesyonel kuaförler tarafından özel yağlarla karıştırılarak salonda uygulandığında spa deneyimi etkisi yaratıyor. Fusio-Scrub sağlıklı bir saç, sağlıklı bir kafa derisiyle mümkündür inancıyla yola çıkarak, kafa derisinde derin bir temizlik sağlamayı ve kadınlara istedikleri sağlıklı saçları sunmayı amaçlıyor. Özel kokulu yağlar ile bir araya getirilerek, saçta detoks etkisi yaratıyor.

 

Salon deneyiminde, yağlı saçlar için deniz tuzu içeren enerji verici Scrub Energisant ve hassas saç derisi için yatıştırıcı etkisi olan Scrub Apaisant olmak üzere iki farklı peeling arasından biri seçiliyor. Tarçın, sandal ağacı ve nane şekeri notalarıyla zenginleştirilmiş, üç farklı yağdan biri ile karıştırılarak saça masaj yaparak uygulanıyor. Uygulama sonucunda saçlar 3 kat daha fazla arınır ve 6 kat daha hacimli bir görünüme kavuşuyor.

Fusio-Scrub saç peelinglerini evde uygulamak için ise ilk adımda saç tipinize uygun peeling seçiminizi yapın. Daha sonra temiz saçlarınıza haftada 1 veya 2 kez olmak üzere saçınıza uygulayabilirsiniz. Saç derisini arındırma ve temizleme görevi gören bu peelingleri kullandığınız günlerde şampuan kullanmanıza gerek olmaz.