Kérastase'ın Global Marka Elçisi Belli Oldu

Sydney Sweeney Kérastase'ın yeni global marka elçisi oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Ocak 2024
Kérastase'ın Global Marka Elçisi Belli Oldu

Günümüzün en önemli dizilerinden The White Lotus ve Euphoria’da canlandırdığı ikonik roller, Sydney’e ekranda hızlı bir yükseliş getirdi. Bu iki dizinin elde ettiği benzersiz başarı sayesinde aynı yıl içinde iki kez Primetime Emmy’ye aday gösterilen Sydney, dünyanın en beğenilen ve popüler aktrislerinden biri haline geldi. Romantik komedi filmi Anyone But You ve aksiyon gerilim türündeki Madame Web ile beyaz perdeye dönen Sydney’in yıldızı 2024’te daha da fazla parlayacak. 

Evrensel çekiciliğiyle hem Z hem de Y kuşağından hayranlarının kalbinde ve hayalinde kendine yer bulan Sydney, hayatın her alanında sergilediği cesaretle Kérastase kadınının bir sembolü. 

Kérastase ailesine Global Marka Elçisi olarak katılmanın kendisini için inanılmaz bir deneyim olduğunu söyleyen Sydney Sweeney ise, “Böyle ikonik bir markayla iş birliği yapmak muazzam bir duygu. Güzelliği, yaratıcılığımı ifade etmekte, kendime karşı dürüst olmakta ve yaptıklarımın arkasında güçlü bir şekilde durabilmekte buluyorum. Bana göre Kérastase her kampanyasında bu temaları yakalamayı başardığı gibi, her zaman şıklığını da koruyor. Birlikte neler başardığımızı sizlere göstermek için sabırsızlanıyorum ” dedi.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.