Kiko Milano Güzellik Evreninde Yeni Bölüm

İtalyan markanın yeni saç bakımı serisi, yüksek performanslı vegan formüllerinden oluşuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Mayıs 2024
Kiko Milano Güzellik Evreninde Yeni Bölüm

İtalyan güzellik markası Kiko Milano, dünyaca ünlü İtalyan saç tasarımcısı Rossano Feretti ile güçlerini birleştirerek Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti serisini yarattı. İtalyan uzmanlığını konuşturan saç bakım serisi yüksek performanslı vegan formülleri ile dikkat çekiyor.Yaklaşık 100 yıllık aile kuaför geleneğine sahip, saç bakımının maestrosu Rossano Ferretti tarafından tasarlanan formüller adeta kuaför salonundan çıkmış gibi sonuçlar vadediyor. Güzel ve elegan hissettiren saçın, sağlıklı saçla başladığına inanan Ferretti, Kiko Milano ile yaptığı işbirliği sonucunda doğanın cömertliğini en iyi ve doğru şekilde yansıtan bir saç bakım serisi yarattıklarını belirtti.  

Rossano Ferretti iş birliği ile yaratılan Kiko Milano Hair Care serisi, %90’dan fazla doğal kökenli içeriği ile fark yaratırken; hiyalüronik asit kompleksi ve İtalyan ceviz özütü içeren formülü ile saçları besliyor ve koruyor. Klinik olarak test edilmiş koleksiyon; saçların dayanıklılığını ve görünümünü iyileştirirken, elektriklenmeden, saç kırıklarında azalmaya kadar pek çok faydayı da beraberinde getiriyor.  Ayrıca, serinin saçların kalınlığı ve dayanıklığı üzerindeki olumlu etkileri ileri derece klinik testler ile kanıtlanmış.


Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti Nourish & Protect Shampoo; 799 TL
Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti Nourish & Protect Conditioner; 799 TL
Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti Nourish & Protect Hair Mask; 999 TL
Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti Nourish & Protect Hair Sprey; 999 TL
Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti Nourish & Protect Daily Hair Serum; 999 TL


Besleyici ve koruyucu şampuan, saç kremi, maske, günlük serum ile beraber elektriklenme ve ısıdan koruyan saç spreyinden oluşan  Kiko Milano Hair Care by Rossano Ferretti serisi;  www.kikomilano.com.tr ve İstinye Park, Nişantaşı City’s ve Cevahir Alışveriş Merkezindeki Kiko Milano mağazalarında satışa sunuluyor. Ayrıca Kiko Milano Türkiye uygulamasında da satışta olan saç bakım serisi, lansmana özel bir kampanya ile Kiko severlerle buluşuyor; hem mağazalarda hem de online satış kanallarında saç bakım serisi alışverişlerinde ikinci ürün %30 indirim fırsatı ile satışta...

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.