L’Occitane’ın Aromakoloji İle Saçlarınız Çiçek Açsın

Işıldayan saçlar için L’Occitane Aromakoloji Serisi ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Haziran 2024
L’Occitane’ın Aromakoloji İle Saçlarınız Çiçek Açsın

Saç trendleri gelir ve gider ama parlak, sağlıklı saçların modası asla geçmez. Fakat geçen yıl yükselen sıvı saç trendi etkisini uzun yıllar göstereceğe benziyor. Çünkü hepimiz “ıslak saç” denen ama adının aksine hiç ıslak olmayıp, yumuşak ve esnek olan saçları istiyoruz. Gerçek nem artışı hedefiyle yenilenen L’Occitane Aromakoloji serisi işte bu arzulanan ve XL olarak tanımlanan güçlü saçlar için çalışıyor.Aromachology Intensive Repair
Kuru çabuk kırılan hasar görmüş saçlar için

Hasar görmüş, kurumuş ve işlem görmüş saçlar için uygun olan Aromakoloji Intensive Repair serisi saçlarınızın ışıltısını geri kazandırmaya, güçlendirmeye ve korumaya yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan izlenebilir doğal kaynaklarla elde edilen 5 doğal esansiyel yağ (melekotu, ylangylang, tatlı portakal, lavanta ve sardunya) sayesinde yıpranmış saçları onarıyor. Melek otu içeriği ile saçlardaki kırılmalar azalıyor. Bitkisel proteinler ise saçı içten dışa onarıyor.

Aromachology Gentle & Balance Micellar
Tüm saç tipleri için saç derisini dengeleyici


Tüm saç tipleri ve günlük kullanım için ideal olan bu seri, miselar teknolojisi ile saçlardaki kirliliği ve fazla yağları hassas bir şekilde temizleyip yıkayarak saç derisinin doğal dengesini koruyor. Prebiyotik şeker kompleksiyle saçlarınızın doğal yapısını güçlendirerek bir koruma geliştiriyor. Limon, portakal, biberiye, papatya ve lavanta esansiyel yağları içeren şampuanın özel kokusu saçlarınızı temizlerken size adeta duyusal bir deneyim yaşatıyor.

Aromachology Purifying Freshness
Yağlı saçlar için arındırıcı & tazeleyici


Normal ve yağlı saçlar için tasarlanmış bu şampuan, 5 esansiyel yağ içeriğiyle (nane, okaliptüs, greyfurt, sedir ve lavanta) saç derisindeki sebum oluşumunu dengeliyor ve saçınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor. Saç derisi ferahlıyor ve tazeleniyor. Saçınız daha parlak görünürken aynı zamanda canlanmış hissediyorsunuz.

Provence'dan gelen nane içeriği, saç derisinde arındırıcı etkisiyle bilinir ve saçınızı derinlemesine arındırıyor. Nane, okaliptüs ve canlı turunç notaları, tazeleyen bir kokuya sahip. İçeriğindeki B5 sayesinde saçlarda tarama sırasında oluşan düğümleri kolaylıkla açılmasına yardımcı oluyor.

 

 

 

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.