L'OREAL PARIS'İN YENİ GÜZELLİK ELÇİSİ

L'OREAL PARIS'İN YENİ GÜZELLİK ELÇİSİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Ocak 2015
L'OREAL PARIS'İN YENİ GÜZELLİK ELÇİSİ
L'Oréal Paris'in yeni güzellik elçisi; çarpıcı güzelliği, başarıları ve güçlü duruşu ile kariyerindeki yükselişine hızla devam eden ve Ocak ayı kapak kızımız olan Fahriye Evcen oldu.


L'Oréal'in en güçlü markaları arasında yer alan L'Oréal Paris; yüz yılı aşkın süredir dünya kadınlarını güzelleştirme misyonunu başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Yüksek kalite standartlarındaki ürünleri ile sadece bir “güzellik” yaratmaktan öte; kadınların gücünü ve özgüvenini de destekleyen L'Oréal Paris, kadınların sahip oldukları ışığı göstermelerini sağlıyor.


Bu süreçte alanında ön plana çıkan dünyaca ünlü birçok yıldızın “Çünkü Biz Buna Değeriz” demesini sağlayarak; her kadının güzel ve değerli olduğunu kanıtlayan L'Oréal Paris'in yeni Türk güzellik elçisi Fahriye Evcen oldu.


Fahriye Evcen, L'Oréal Paris ailesine katıldığı için yaşadığı mutluluğu aktarırken: “Sizlerin karşısına L'Oréal Paris'in güzellik elçisi olarak çıkıyor olmaktan dolayı tarif edilemez bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Dünya çapında en saygın kozmetik devi olan L'Oréal ailesinin bir üyesi olarak artık hayatımda yeni bir dönem başlıyor. L'Oréal Paris yüz yılı aşkın bir süredir dünya kadınlarının sahip olduğu güzelliği bir bütün olarak; kimlikleri ve karakteristik özellikleri ile ön plana çıkarıyor. Standart güzellik anlayışlarından uzaklaşarak özgüven odaklı bir yaklaşım oluşturan L'Oréal Paris, temsil ettiği değerler ile saygı duyduğum bir marka. Şimdi ben de “Çünkü Biz Buna Değeriz” diyerek yeni güzellik misyonumu sizlerle paylaşıyorum. L'Oréal Paris kadını sahip olduğu gücü içten dışa yansıtarak duruşuyla çevresine örnek olur. Bu önemli misyon ile Türk kadınlarına ulaşıyor olmak; onların kendi değerlerini fark etmeleri ve gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmaları için yol göstermek benim için çok anlamlı.”


Konuşmasına “İşim gereği saçlarımın her zaman güzel ve etkileyici gözükmesi gerekiyor. Bunun için ancak L'Oréal Paris Elseve gibi bir markanın uzmanlığına güvenebilirim” diye devam eden Evcen, Saçlarımın bakımlı ve ışıltılı olması kendimi çok daha öz güvenli ve güzel hissettiriyor. Kendime olan bu güvenim de her işime kocaman bir mutluluk olarak yansıyor. İşte L'Oréal Paris'in dünyadaki tüm kadınlara kazandırdığı güç ve “Çünkü Biz Buna Değeriz” hissi tam da böyle bir duygu! ” dedi.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.